Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #46  
Παλιά 20-05-08, 14:56
orck Ο χρήστης orck δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 27-12-2006
Περιοχή: Π.Φαληρο
Μηνύματα: 1.052
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην orck Send a message via Skype™ to orck
Προεπιλογή

μπορεις να δωσεις το κλιμα που επικρατει στα καταστηματα;
κυριως τιμες ζωντανων, ποικιλια κλπ

οσον αφορα αυτο που με ρωτας δεν ξερω κανενα τετοιο καταστημα, παρολα αυτα δεν απαντας στο ερωτημα μου

για να σε διευκολυνω λεω οτι ισως να εκανε αυτο που εκανε επειδη εισουν ειδικος επισκεπτης
ειμαι σιγουρος οτι εαν ερχοταν μια ομαδα με χομπυστες στην Ελλαδα και σε ενημερωναν οτι θα ηθελαν να δουν τις εγκαταστασεις του συλλογου και να τους ενημερωσει καποιος σχετικα με τον συλλογο, θα παραταγες την δουλεια σου και θα τους ανοιγες ακομη και εργασιμη ημερα, αυτο δεν σημαινει οτι εαν εγω αποφασισω οτι θελω να ερχομαι στον συλλογο τις Δευτερες το πρωι οτι θα μου ανοιξει καποιος, δεν σε ρωταω με κακη διαθεση μην με παρεξηγησεις, απλα πιστευω οτι οι λεξεις κερδος, ξεκουραση, βαρεμαρα δεν ειναι αγνωστες και στους ξενους

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Tolis Εμφάνιση μηνυμάτων
Ατο συνεδριο ο συντριπτικος μεσος ορος τιμων για ολα τα ειδη (τα περισσοτερα F1 η F2) ηταν 4 ευρω. Απο κει και περα αποκλισεις υπηρχαν, πχ 6 νεαρα Neolamprologus stappersi 10 ευρω, ενηλικο πιστοποιημενο ζευγαρι Cyphotilapia frontosa 50 ευρω κλπ. Στο συνεδριο αυτα, στα μαγαζια δεν πολυπροσεξα.


Γνωριζεις πολλα μαγαζια εδω που θα εμπαιναν στο κοπο να αφησουν το σπιτι τους να ανοιξουν το μαγαζι και τα φωτα για πελατες "τουριστες" που δεν θα τους ξαναδουν και που δεν ειχαν και διαθεση να ψωνισουν και τιποτα, και να τους κανουν και δωρα?
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01491 seconds with 11 queries