Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 16-01-14, 18:19
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Netrino Εμφάνιση μηνυμάτων
Δλδ να μήν φέρω ούτε το ψαράκι που έχω για το Γιώργο που δεν έχει κάτσει να συναντηθούμε τόσο καιρο...??Ειναι μια ευκαιρία κατα την γνώμη μου να δώσουμε μερικά ζωντανά μιας και θα βρεθούμε όλοι μαζί...Τώρα εαν πέσει επίσημη γραμμή (όπως πχ με τα δώρα κ κληρώσεις) δεν θα το φέρω...άλλωστε υπάρχει κ μέση κατάσταση μεταξύ συσκευασίας σε φελιζολ και πανηγύρι!
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Παιδια οχι ψαρια στις συναντησεις.
Εκτος κι αν οποιος το παρει, δεν κατσει στην πιτα, φυγει καρφι να παει να το βαλει στο ενυδρειο του.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από delta66 Εμφάνιση μηνυμάτων
Εκτος κι αν υπαρχει σωστη συσκευασια.
Μη δω σακουλακια παρατημενα στα τραπεζια.
Η σωστη συσκευασια για πολυωρη μετακινηση ψαριων ειναι ή δεν ειναι αναγκαια?
Η "μέση κατάσταση" ποια ειναι? Το νερο, με αυτη τη "μεση κατασταση", θα διατηρησει τη θερμοκρασια του και το οξυγονο θα ειναι επαρκες, μεχρι να φτασει το ψαρι στο ενυδρειο?

"Γραμμη" επίσημη δεν υπαρχει.
Η "γραμμη" αυτη, ειναι κατι που πρεπει να τηρειται απο τους χομπιστες, και η συναντηση αυτη ειναι συναντηση χομπιστων.
Δεν μπορουμε να κανουμε ως χομπιστες παραπονα για την απροσεκτη μεταχειριση ζωων απο επαγγελματιες, και να ανεχομαστε μπροστα στα ματια μας, παρομοια μεταχειριση απο συνχομπιστες.

Δεν εχω "αναλαβει" να φτιαξω καποια "επισημη γραμμη".
Δεν υποχρεωνω κανενα να πραξει αναλογως, αλλα δεν μπορω να κανω και τα "στραβα ματια".
Οσοι αισθανονται παρομοιως, μπορουν να με καταλαβουν.
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη delta66 : 16-01-14 στις 18:19 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01548 seconds with 11 queries