Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 27-10-16, 14:50
Το avatar του χρήστη voas
voas Ο χρήστης voas δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 29-04-2015
Μηνύματα: 4.877
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Discos Εμφάνιση μηνυμάτων
Ωραία η σκέψη, οχι τοσο για τα φραγκακια αλλα για την ποιο θαλλασινη σύναξη με οτι ωραιο περιλαμβάνεται σε αυτο. Καλη επιτυχια και οταν κανονιστεί ολο και κατι ομορφο πιστευω να μπορέσουμε να δώσουμε. Με το καλο παιδια
γεια σου φίλε discos!
για κάποιον έμπειρο και παλαιό χομπιστα με δυνατό ενυδρείο,η φραγκερα μπορεί να μην του λέει και τπτ ως προς τα κοράλλια και την δυναμική τους σε ποιότητα για αρχή!
θα λέει όμως πολλά σε νέους χομπιστες με όρεξη και πάθος έτσι ώστε για αρχή να ξεκινήσουν με καποια κομμάτια!
είναι στο χέρι όλων όμως με πρωτοστάτες τους παλιούς και έμπειρους χομπιστες να δείξουν τον σωστό δρόμο της επιτυχίας αλλά και τα αμέτρητα μυστικά της ισορροπίας ενός υφάλου!
είναι επίσης στο χέρι τους να ανεβάζουν και τον πήχη όσων αφορά την ανταλλαγή των φραγκ κάτι που ευελπιστούμε να γίνετε στις επόμενες συναντήσεις!
σε ευχαριστούμε που χαιρετίζεις την προσπάθεια που κάνουμε και φυσικά είσαι καλεσμένος και ευπρόσδεκτος σε κάθε συνάντηση μας έτσι ώστε όλοι μαζί οι έμπειροι,νέοι,παλαιοί και υπό σκέψη χομπιστες να συνθέτουμε μια πολύ δυνατή ομαδα πάντα με γνώμονα το καλό όλων,χωρίς προσωπικά συμφέροντα η' αυτοπροβολες!
καλή συνέχεια φιλαρακι!
ενημερώσεις για τις συναντήσεις θα γίνονται μέσα από εδώ!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Γιαννης Μ5 Εμφάνιση μηνυμάτων
Νικο πρεπε εκεινη την περιοδο να την ζησεις για να καταλαβεις το ποσο ομορφα ηταν......Γι αυτο ας κανουμε επανεκκίνηση!!!!!
γιαννη ήμουν μποστανας τότε σκληροπυρηνικος!
έχω βρεθεί όμως σε άλλους συλλόγους και το συναίσθημα κάθε φορά που ζύγωνε η ώρα της αντάμωσης ήταν πολύ δυνατό!
θέλω να το ξαναζήσω και πιστεύω οτι τα καλύτερα έρχονται!
οτι ιδέες υπάρχουν από τότε μπορείτε να τις ρίξετε στο τραπέζι παιδιά!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη voas : 27-10-16 στις 14:50 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01627 seconds with 11 queries