Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #41  
Παλιά 09-05-11, 08:35
QS-Plan Ο χρήστης QS-Plan δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 08-07-2010
Περιοχή: Τριανδρία (home) - Συκιές (work)
Μηνύματα: 807
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από bokostas Εμφάνιση μηνυμάτων
...
Ούτε αποτελεί δικαιολογία το "..εχετε δει υπαλληλους του κτελ πως πετανε τα κιβωτια..", ας μην τα στέλνουν τότε τα μαγαζιά, αφού
κι αυτοί ξέρουν τις συνθήκες μεταφοράς και δεν μπορεί να πληρώνει τα σπασμένα μόνο ο αγοραστής, πρέπει να υπάρχει συνυπευθυνότητα.....
Πρώτα απ' όλα, sorry για το off-topic.... προχθές είχα πάει να παραλάβω κάτι ψαράκια με το ΚΤΕΛ... ανοίγει η πόρτα και βλέπω το φελιζολένιο κουτί κάτω κάτω και από πάνω του την Άρτα και τα Γιάννενα.... θόλωσα.... βρήκα τον υπεύθυνο και μου άρχισε τα σούξου-μούξου και όταν πήγαμε στο θέμα υποβολή παραπόνων και πάρε τους τηλέφωνο στην Αθήνα μου λέει "τιιι??? εγώ να πάρω και να κάνω παράπονα στους συναδέλφους μου??? πάρε εσύ"... όπερ και φυσικά και εγένετο....
Τους τηλεφώνησα, τους ανέφερα την κατάσταση, τους είπα ότι έχω φωτογραφίες από το πως ήταν στοιβαγμένα μέσα στο λεωφορείο.... δεν βγήκαν και πολλά.... αλλά τουλάχιστον πήρα μια συγγνώμη και θέλω να ελπίζω ότι έγιναν συστάσεις...
Την επόμενη φορά, από νωρίς στο ΚΤΕΛ, φωτος με το κινητό που και πως τα έχουν στοιβαγμένα, άνοιγμα του φελιζολένιου κουτιού, βιντεοσκόπηση του περιεχομένου του (σε περίπτωση που συναινέσει ο υπεύθυνος βιντεοσκόπηση και του πως τα ξεφορτώνουν) και σε περίπτωση που κάποιο ψαράκι είναι σε περίεργη κατάσταση απλά μου υπογράφει ο υπέυθυνος ένα χαρτί με το οποίο βεβαιώνει ότι το ζωντανό είναι μεταξύ φθοράς και αφθαρσίας.... όλο το υλικό θα κοινοποιηθεί και στο πετ-σοπ και στο ΚΤΕΛ.... τώρα, τι θα βγει από αυτή την ιστορία.... στο επόμενο επεισόδιο....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01522 seconds with 11 queries