Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #78  
Παλιά 04-03-16, 21:14
Λάμπρος.Τ Ο χρήστης Λάμπρος.Τ δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 10-11-2015
Περιοχή: Μοσχάτο
Μηνύματα: 1.520
Προεπιλογή

Καλησπέρα σε όλους,
Σήμερα βρίσκοντας ευκαιρεία από την αλλαγή νερού, έκανα και κάποιες αλλαγές στο ενυδρείο μου.
Καταρχήν πήρα κάποια γωνιακά φις για σωλήνες και άλλαξα την θέση στην έξοδο του 2ου φίλτρου.
Τώρα τα 2 φίλτρα έχουν εξόδους που καλύπτουν όλη την επιφάνεια του νερού και ουσιαστικά καλύπτουν όλο το μήκος του ενυδρείου.

Επίσης παρέλαβα και τα ψαράκια που είχα παραγγείλει από το "Igna.gr".
Εδώ λοιπόν θα σταθώ γιατί πραγματικά το αξίζουν.

Παιδιά έχω ψωνίσει από αρκετά ενυδρειακά μαγαζιά (και στο παρελθόν, και εδώ αλλά και αλλού έχω γράψει την άποψη μου - θετική ή αρνητική - για τα μαγαζιά αυτά, βασιζόμενος στην προσωπική μου εμπειρία), αυτό λοιπόν που συνάντησα στο "igna.gr" δεν το έχω συνατήσει πουθενά.

Οι άνθρωποι είναι ευγενέστατοι (Η Κα Ελένη, ο άνθρωπος που σε κερδίζει και κάνει την σχέση προσωπική), εκτός αυτού η αποστολή ήταν υποδειγματική.
Συσκευασία απίστευτη, (τα ψαράκια μόλις άνοιξα το φελιζόλ φαίνοντουσαν μια χαρά, μπήκαν στο ενυδρείο (φωτό αύριο) που θα εχω καλύτερη εικόνα), αυτό όμως που μου έκανε την μεγαλύτερη εντύπωση ήταν το γεγονός ότι με πήρε 2 φορές τηλέφωνο !!!!
1ον για να με ενημερώσει ότι η αποστολή έγινε κανονικά και η δεύτερη για να μάθει αν τα παρέλαβα και σε ποια κατάσταση ήταν και μάλιστα ήταν πιο αγχωμένη και από εμένα.

Τι μπορώ να πω εγώ πλέον μετά από αυτή τη συμπεριφορά, που δεν την έχω συναντήσει πουθενά ξανα (όχι μόνο σε θέματα ενυδρείου).

1.000.000 ΜΠΡΑΒΟ στο Igna.gr (και λίγα είναι), περνάνε την επαγγελματική σχέση Εμπόρου- Πελάτη σε άλλο επίπεδο.

Για αποφυγή παρεξηγήσεων με το συγκεκριμένο μαγαζί δεν έχω καμία σχέση και ήταν η πρώτη φορά που αγόρασα, γιατί φοβομουν την αποστολή ζωντανών από μακριά.
Το μόνο σίγουρο είναι ότι θα ξαναψωνίσω.

Κα Ελένη σε ευχαριστώ για ακόμη μια φορά.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,11328 seconds with 11 queries