Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 18-11-05, 00:04
george hmmy Ο χρήστης george hmmy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-04-2005
Περιοχή: Γη :)
Μηνύματα: 412
Προεπιλογή

Αν οι συναντήσεις είναι του συλλόγου αποκλειστικά και κάτω από τη σκεπή αυτού και την ευθύνη του για ποιο λόγο να έρχονται άτομα στο χώρο που νοικιάσαμε (βάζω το -με για όσους δεν το ξέρουν ότι είναι και εγώ μέλος πλέον του ΠΣΦΕ) άτομα που δε συμμετέχουν με κανέναν τρόπο στο σύλλογο? (είμαστε μ____κες να πληρώνουμε για άλλους???) Μόνο και μόνο επειδή είναι χομπίστες, έτσι δεν είναι? Άρα κι οι συναντήσεις μέχρι τώρα ήταν ανοιχτές για όλους και ανεξάρτητες του συλλόγου. Ο σύλλογος το ξεκίνησε και το διοργάνωσε, το είπα και παραπάνω, δε χωρεί αμφισβήτηση επ'αυτού. Επίσης για να μη βγαίνουν λάθος συμπεράσματα και διαστρεβλώνονται λεγόμενα παραπάνω είπα
Παράθεση:
Οι συναντήσεις δεν είναι του συλλόγου (από όσαν έχουν ειπωθεί κατά καιρούς από το ΔΣ του συλλόγου) αλλά των ενυδρειόφιλων
εννοώντας ότι είναι ανοιχτές σε άτομα που δεν ανήκουν στο σύλλογο και τίποτα παραπέρα, προσέχω τι γράφω και προσπαθώ να διατυπώνω με σαφήνεια αυτό που θέλω να πω. Αν πιστεύει κάποιο μέλος του ΔΣ ότι άτομα μη μέλη του συλλόγου δεν μπορούν να έρχονται να το πει.

Στο ζήτημά μας τώρα, όπως φάνηκε εκ του αποτελέσματος βγήκαν βιαστικές αποφάσεις και συμπεράσματα. Ο φίλος Juan εννοούσε κάτι απλό και έγινε ολόκληρο θέμα και βγήκαν τα κουμπούρια! Αν θες Τόλη εξήγησε το σκεπτικό σου γιατί να μην υπάρχει αυτή η δημοσίευση εδώ, δεν το έχω καταλάβει ακόμα. Αναλυτικά, γιατί αν δεις στο προφίλ μου λέει: Προβληματικό παιδί γεμάτο ανασφάλειες που αποδίδονται σε δυσμορφική εξωτερική εμφάνιση και σε περιορισμένη διανοητική ικανότητα.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02317 seconds with 11 queries