Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #9  
Παλιά 31-12-13, 01:03
Το avatar του χρήστη nasos_discus
nasos_discus Ο χρήστης nasos_discus δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-10-2010
Περιοχή: Ιλιον
Μηνύματα: 245
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Skydiver Εμφάνιση μηνυμάτων
Εγώ έχω σαν και αυτόν. Τον δουλεύω ένα χρόνο τώρα χωρίς πρόβλημα. Το ηλεκτρόδιο, αν και είχα σκοπό να το αλλάξω στο εξάμηνο και να πάρω αυτό, δεν τα κατάφερα λόγο οικονομικών και έχω ακόμη το ίδιο (της μαμάς του). Του έκανα ένα τεστ μόνο στους 6 μήνες με υγρά καλιμπραρίσματος (4, 6.86 & 10) και τελικά δεν πρέπει να ήθελε. Του έκανα κάτι μικρορυθμίσεις πάνω κάτω μερικές φορές, αλλά μάλλον στο ίδιο που ήταν πριν το άφησα. Αν μου δοθεί η δυνατότητα να αγοράσω ένα άλλο ηλεκτρόδιο αργότερα θα το κάνω. Αλλιώς... μέχρι να τα παίξει...


ΥΓ. Θέλει μια τυπική μόνωση (με σιλικόνη - ενυδρειακή) στο επάνω μέρος του. Δεν ξέρω αν είναι απαραίτητο. Έτσι με συμβούλεψαν και το έπραξα. Δεν ξέρω αν είχε συμβεί κάτι αν δεν το είχα κάνει. Αλλά φύλαγε τα ρούχα σου να έχεις τα μισά.
Φιλε μου σε ευχαριστω , αυτο λεω να παρω , το εχει και ο φίλος μου στο φυτεμενο του με αλλο ηλεκτροδιο και λειτουργεί απροβλημάτιστα για αρκετό καιρο.
Απ΄οτι κατάλαβα το jbl δεν πρεπει να το εχει παρει κανένας και δεν θελω να ειμαι εγω ο πρώτος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01353 seconds with 11 queries