Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #97  
Παλιά 12-10-10, 12:35
Το avatar του χρήστη MIXALIS CYPRUS
MIXALIS CYPRUS Ο χρήστης MIXALIS CYPRUS δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 14-03-2010
Περιοχή: Λεμεσος Κυπρος
Μηνύματα: 540
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS Εμφάνιση μηνυμάτων

Όλα γίνονται και φυτά και koi μαζί.
Το θέμα είναι αν έχει κάποιος την πολυτέλεια να ασχολείτε πολλές ώρες με την λίμνη του και κατά ποσό το θέλει. (εγώ πάντως όχι).
Εγώ προσωπικά στων λίγο, ή πολύ χρόνο που θα βρίσκομε στην λίμνη προτιμώ να πίνω καφεδάκι η τσιπουράκι και να χαλαρώνω, από το να ξεβοτανίζω. Η να ξεβουλώνω τα κομμένα φυτά από τα φίλτρα.
Αν συμφωνουμε ολοι σε αυτο , οτι δηλαδη το κοστος θα ειναι να αφιερωνω καποιο χρονο παραπανω στη λιμνη οταν και αν μου αναστατωσουν τα φυτα στο μελλον ειμαι προθυμος να παρω το ρισκο
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλά Μιχάλη η αναφορά που έκανες στο να πάρω ένα νούφαρο.
Ολα τα λεφτά.!!!
Είναι σαν να έχω 1 χρυσόψαρο σε ενυδρείο.
Δεν είναι το ίδιο με το να έχεις χρυσόψαρα σε λίμνη.
Το αισθητικό κομμάτι και μονό, διαφέρει .

Να σου πω Βασιλη και εγω αυτο ηθελα να δω ανθισμενο νουφαρο στη λιμνη και με εκαιγε πολυ (φανταζομαι ολοι οι κατοχοι λιμνης περασαν απο αυτο) . Μετα οταν το δεις και καταλαβεις ποσο συχνα θα μπορεις να το εχεις θα επικεντρωθεις στα ψαρια .

Αν θα μεινεις στα χρυσοψαρα πιστεψε με εχει ενα σωρο ποικιλιες που μπορεις να βαλεις που θα δωσουν χρωμα και κινηση στη λιμνη σου . Και εγω αυτο ηθελα να κανω αλλα τα εφερε ετσι η τυχη και μπηκαν τα κοι . Δεν εχω παραπονο βεβαια
__________________

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MIXALIS CYPRUS : 12-10-10 στις 12:35 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,04771 seconds with 11 queries