Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #1  
Παλιά 26-06-06, 21:01
Το avatar του χρήστη crazyio
crazyio Ο χρήστης crazyio δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-07-2005
Περιοχή: Χαλκίδα
Μηνύματα: 1.955
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην crazyio
Προεπιλογή Roborovski dwarf hamster

καλορίζικο το νεο subforum για τα "λοιπά" ζωάκια ......
Roborovski dwarf hamster .....
και το όνομα αυτού ......... ΠΑΦ !!!!!
Όντας αυτόν τον καιρό πολίτης πλέον και όχι φαντάρος (εντάξει με τις άδειες απολύσεως είμαι .. μην βαράτε .. απλά το χαρτί δεν έχω ακόμα στα χέρια μου ) και έχοντας συνηθήσει την "εκεί" διάλεκτο ο Ποντικάς μας ονομάστηκε ΠΑΦ απο το .... ΣΑΦ (Σμήνος Άμυνας Φρούρισης) οπότε και ... Ποντίκι Άμυνας Φρούρησης μια και σίγουρα θα το πάρει πρώτος πρέφα αν γίνει κάτι το βράδυ εφόσον δεν λέει να ησυχάσει !!!
κάνει σαν τρελλό με την ρόδα όλο το βράδυ !!
το ταίζω με την τροφή που πουλάνε στα πετ σοπ στην σακούλα που έχει ηλιόσπορο, καλαμπόκι, σιτάρι και μερικά άλλα που δεν ξέρω τι είναι ...
τρώει μαζί μου κερασάκι, αγγουράκι, βερυκοκάκι, και ό,τι άλλο φρούτο ή λαχανικό μπορεί να μασουλάω .... εεε τρώει και ο ΠΑΦ απο λίγο
έχει σπιτάκι (ρετιρέ παρακαλώ), ποτίστρα, και ανατομικό ροκανίδι (απο πετ σοπ)
υπάρχει κάτι που ξέρετε παραπάνω για τα χάμστερ μια και είναι καινούριος συγκάτοικος και δεν ξέρω και πολλά πολλά .....
χρειάζεται τίποτα βιταμίνες και τέτοια στο νερό του ή οχι ?
αααα έχει ακόμα μέσα στο κλουβί του κάτι σαν σκληρό "σαπούνι" που είναι λέει για να το "ριμάζει" για να ακονίζει τα δόντια του
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Pontixsmall.jpg
Εμφανίσεις:  861
Μέγεθος:  54,1 KB  
__________________

Ιωσάς
Wise men talk because they have something to say; fools, because they have to say something.

I guess Ill always be a soldier of fortune....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,07535 seconds with 12 queries