Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 08-07-10, 19:52
Το avatar του χρήστη AQUA PURA
AQUA PURA Ο χρήστης AQUA PURA δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 28-02-2007
Περιοχή: Αθήνα, Ν.Ιωνία
Μηνύματα: 692
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από frits Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολύ όμορφο Αντώνη! Ψάχνω κι εγώ φυτά για το καινούριο paludarium και η μιμόζα μπήκε ήδη στα υπ' όψιν
Παρεπιπτόντως όπου νάναι θα παραλάβω τη καινούρια γυάλα, οπότε αν μπορούσες να περάσεις το Σ/Κ μια βόλτα, καλό θα ήταν, για να δεις τι σε περιμένει
Eυχαριστώ πολύ Γιώργο Θα προσπαθήσω να έρθω (είμαι και τραυματίας ) και αν μπορέσω θα σου φέρω και μία mimosa δώρο…

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Ηλίας Εμφάνιση μηνυμάτων
Αντωνη οντως πολυ ομορφο φυτο!...
..αν εβλεπες και το φορουμ των λιμνων θα το εβρισκες πιο νωρις..
Παντος παραξενο, σε εμενα δεν ψηλώνει αλλα γινετε κατι σαν θαμνακι..


Ηλία το φυτό έρχεται δεύτερο… με τα θέματα που βλέπω στις λίμνες το σκέφτομαι πολύ σοβαρά για μία λιμνούλα στο εξοχικό μου
Είχα διαβάσει πως σε περιβάλλον στο οποίο έχει σωστές συνθήκες ανάπτυξης και εχει αρκετό νερο και υγρασία κάνει θαμνάκι… Ηλία βαλε και στο paludarium…


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από in the pond Εμφάνιση μηνυμάτων
Εννοείται Ηλία ότι οι λίμνες τους πρόλαβαν...τώρα όμως τα βιβάριουμ θα βρίσκονται ενδιάμεσα, μεταξύ ενυδρείων-λιμνών(δεξαμενών). Θα παίρνουν επιρροές και από τα δύο... Αλήθεια...τελικά μας έλειπε όντως αυτή η κατηγορία...
Θα συμφωνήσω Βασίλη η καλύτερη “συμμαχία” για έμπνευση και επιρροές


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Χριστόφορος Μίχας Εμφάνιση μηνυμάτων
Tελικά μάλλον κι εγώ θα την αναζητήσω σε φυτώρια της Αθήνας γιατί άν τη φέρω από την Κεφαλονιά, στο αυτοκίνητο ανάμεσα σε τσάντες, σακίδια μαξιλάρια και το γιό μου στο πίσω κάθισμα, ...... ......τη βλέπω να πεθάνει τελείως από τη ντροπή της που κακοποιήθηκε έτσι!!!!
Χριστόφορε θα περάσω κάποια στιγμή από το φυτώριο αύριο η μεθαύριο…να τσεκάρω και θα σου πώ. Πριν κάνα 3μηνο το τελευταίο που είχε το είχα πάρει στον Αλέξανδρο (raven)και μου είχε πει ότι θα φέρει από Σεπτέμβρη
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01714 seconds with 11 queries