Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #72  
Παλιά 16-04-10, 22:48
Andros Ο χρήστης Andros δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 07-04-2007
Περιοχή: Tseri, Nicosia
Μηνύματα: 1.228
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην Andros
Προεπιλογή

Εντάξει τότε αφού δεν θες να απαντήσεις μένω μέχρι εδώ.
Ζηλιάρη……….που θες να κάνεις και προέκταση.

[/QUOTE]

Και να σου απαντησω δηλαδη τι θα βγει??
Ζηλιαρης εγω ρε??

Αν θυμαμαι καλα εφτιαξα πρωτος εγω τη λιμνη και μετα καποιος αλλος

ΖΗΛΙΑΡΗ
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από POURITANOS Εμφάνιση μηνυμάτων
Φίλε μου έχεις δίκιο σε όλα αυτά που λες.
Απλά το βλέπεις από άλλη οπτική γωνιά σε σχέση με κάποιους άλλους.

Να πω μονό ότι στην Ασία έχουν κυπρίνους εδώ και παρά μα παρά πολλά χρονιά και η μόδα ξεκίνησε από φυσικές λιμνούλες που είχαν όλα τα μοναστήρια τους.
Και όπως είναι φυσικό ούτε αντλίες υπήρχαν ούτε καν τροφές για ψαριά.

Το θέμα είναι ότι πρέπει να λέγονται όσα ξέρει κανείς πάνω σε σχετικά θέματα της λίμνης ώστε να ενημερωνόμαστε όλοι μας.
Και ο καθένας θα κάνει αυτό που θέλει αρκεί μετά να μην ψάχνετε και να λέει γιατί ψοφάνε τα ψαριά του η να λέει γιατί τα δικά σου είναι ποιο μεγάλα και ποιο κινητικά από τα δικά μου κτλ.

Για μένα λίμνη δεν είναι τα ψαριά. Για μένα είναι όλη αυτή η ομορφιά που προσφέρει το σύνολο της. Π.χ φέτος το τι πουλιά έχω δει να έρχονται να πίνουν νερό και να απολαμβάνω τα χρώματα τους δεν περιγράφετε.

Στο τέλος εμένα δε με νοιάζει αν θα βάλω και Κοι η όχι αλλά για κάποιους είναι ο λόγος ο οποίος κάνουν την λίμνη μια και λατρεύουν αυτό το είδος ψαριού.
Οπότε τι να πεις σε κάποιον που θέλει το καλύτερο για τα ΚΟΙ του.

Γενικά δεν έχουμε όλοι τους ιδίους λογούς που κάνουμε την λίμνη μας.
Αυτο ακριβως...

Εαν δειτε ξενους χομπιστες με εμπειρια στο χομπυ τι λιμνες εχουν ισως και να γελασετε.

Το μονο που τους ενδιαφερει ειναι τα ψαρια και τιποτε αλλο.
__________________
MY POND

ΕΝΑΣ ΑΝΟΗΤΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΑ ΛΑΘΗ ΤΟΥ...ΕΝΑΣ ΣΟΦΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΜΑΘΑΙΝΕΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ....

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Andros : 16-04-10 στις 22:48 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01805 seconds with 11 queries