Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #70  
Παλιά 16-04-10, 22:02
Το avatar του χρήστη apostolis veroia
apostolis veroia Ο χρήστης apostolis veroia δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-10-2009
Περιοχή: veroia
Μηνύματα: 404
Προεπιλογή

παιδια αυριο σας παρουσιαζω την λιμνη του φιλου μου απο πτολεμαιδα! ειναι μεγαλη εχει κοι και χρυσοψαρα σαν το κεφαλι μου και μεγαλυτερα! δεν εχει ρευμα καθολου αρα και αντλιες και φυλτρα, την χτυπαει ο ηλιος πολες ωρες την ημερα! την εχει φτιαξει εδω και 4 χρονια εχει βαθος 1 μετρο στην μια πλευρα και 1μιση στη αλλη. ειναι με τσιμεντο, μετα προτου την γεμισει με νερο εβαλε χωμα απο πανο χαλικι και φυτεψε τα φυτα του ετσι χυμα! το ατομο δεν εχει σχεση με ιντερνετ και απο σελιδες με σχετικα θεματα! αυριο που θα παω θα ειναι η μιση αδια για να μπορουμε να τα πιασουμε ( θα μου χαρισει). Αρα η λουση εχει μεγαλο δικαιο! δε αντιλεγω ομως και για φυλτρα και ολα αυτα που λετε ενοιτε οτι κανουν καλο αλλα δεν ειναι και ο μοναδικος τροπος να κανεις μια λιμνη! Θα μου πειτε τωρα..... εσυ γιατι δεν την εκανες σαν τον φιλο σου; Επιδει εχω ρευμα και αυτος ειναι τελειως ασχετος απο αντλιες και φυλτρα και πως λειτουργουν! Αλλα και παλι κατα κει γερνω, ετσι καιαλιος δεν εχω στην λιμνη μου κανενα φυλτρο μονο 2 αντλιες που μου κανουν ανακυκλοση! Οσο για τα καλυτερα φιλαρακια του ειναι τα βατραχια! Πιστευω οτι η λιμνη ειναι το ενυδρειο το φτοχου και ετσι πρεπει να ειναι! Οσο ποιο λιγα τοσο ποιο φυσικη! Τελικα μπορεις να κανεις τα παντα σε μια λιμνη σχεδον τσαμπα και αυτο γιατι η φυση σου τα δινει δωρεαν απο πετρες μεχρι φυτα! Τωρα εσεις αν εχετε την οικονομικη ανεση τι να σας πω μπραβο! παντος αν εκανα ολα αυτα που λετε τωρα θα χροστουσα ακομα! Α και αυτο που λεω ειναι αποψη ετσι;
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01573 seconds with 11 queries