Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #46  
Παλιά 13-04-18, 23:06
Το avatar του χρήστη G_AQUA
G_AQUA Ο χρήστης G_AQUA δεν είναι συνδεδεμένος
Moderator
 
Εγγραφή: 07-11-2015
Περιοχή: ΓΛΥΦΑΔΑ
Μηνύματα: 582
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Diskus fan Εμφάνιση μηνυμάτων
Αδυνατώ να αιτιολογήσω περισσότερα... από το απλό... στους 2 μεγάλους σεισμούς που έχουν γίνει στην Αθήνα (είχες τότε ενυδρείο; )... τα ενυδρεία μου απλά μετακινήθηκαν από την θέση τους και ελάχιστο νερό βγήκε από αυτά.
Μένει να δούμε τι θα γίνει στην περίπτωση ενός "δεμένου" ενυδρείου... και ΔΕΝ σου μιλάω για 100λιτρο... ούτε για το video, που μπήκε παρακάτω.-
Να με συγχωρήσετε κύριε για την λάθος αναγραφή του ονόματός σας


Για να σου έχει μετακινηθεί μεγάλο ενυδρείο και να μην σου έχει χυθεί πολύ νερό δυο μπορεί να έχουν συμβεί: Ή το νερό ήταν πολύ χαμηλά ή σπίτι σου έχεις φαντάσματα και σου κάνουν πλάκα Εγώ όσες φορές έχω ξεγελαστεί να κουνήσω λίγο πιο απότομα 2 πόντους το έπιπλο του ενυδρείου για να φτιάξω τις μπρίζες, με έχει η γυναίκα μου για να νερά που χύθηκαν

Σε ότι αφορά το βίντεο, μπορεί να είναι σε χαβαλέ στυλ αλλά δεν είναι καθόλου γελοίο, μπορώ να σου βρω κι άλλο με απόφοιτους του Χάρβαρντ που φοράνε κουστούμια και δείχνουν διαγράμματα Αυτό πάντως που δείχνει ισχύει 100% και συμβαίνει και σε μεγάλο και σε μικρό ενυδρείο γιατί οι βασικές αρχές είναι οι ίδιες σε κάθε περίπτωση και τις εξήγησα.

Στο βίντεο που ανέβασες, απλά επιβεβαιώνεις το βίντεο με τα Αμερικανάκια που κοροϊδεύεις! Το ενυδρείο που φαίνεται είναι σε "πάσο", πατάει πάνω στον τοίχο ο οποίος το αγκαλιάζει από δεξιά και αριστερά και δεν το αφήνει να κινηθεί ανεξάρτητα. Επίσης είναι δεδομένο ότι η όλη κουβέντα γίνεται για ισχυρούς σεισμούς.

Τέλος, σταμάτα να κάνεις edit κάθε τρεις και λίγο για να σε προλαβαίνω
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01699 seconds with 11 queries