Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 27-07-12, 14:26
Το avatar του χρήστη lingistis
lingistis Ο χρήστης lingistis δεν είναι συνδεδεμένος
Συντονιστής
 
Εγγραφή: 13-09-2007
Περιοχή: ΦΛΩΡΙΝΑ
Μηνύματα: 1.420
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από gta__156 Εμφάνιση μηνυμάτων
Eσυ περνας ''ζαχαρη'' εδω στη χωρα μας ?

Εαν ναι τοτε χαιρομαι για σενα ( πρεπει να εισαι απο τους ελαχιστους ) !!!!


Συγνωμη για το οφ τοπικ .
Ναι είσαι οφ τόπικ... μην συνδέεις διαφορετικά μεταξύ τους θέματα

Άλλο πράγμα να περνάς ζάχαρη... δηλαδή για καταστάσεις ζωής που ευθύνονται άνθρωποι και άλλο να σέβεσαι και να αγαπάς το τόπο που ζεις.

Δηλαδή πριν χρόνια όταν ζούσαμε όλοι ζάχαρη τι θέση θα έπαιρνες;

Και επειδή κάποιοι το πάτε αλλού με το σχόλιο μου… ξεκαθαρίζω ότι εδώ και μήνες έχω κουραστεί και με προβλημματίζει που ακούω κόσμο να βρίζει και να κατηγορεί την Ελλάδα για την καθημερινή τους ζωή. Σε μη δημόσιο χώρο το κάθε άτομο μπορεί να λέει ότι θέλει… μην ξεχνάτε ότι είμαστε στην χώρα μου γέννησε την Δημοκρατία. Σε δημόσιο χώρο όπου διαβάζουν παιδιά, έφηβοι κ.λ.π. επαναλαμβάνω ότι τέτοιου είδους χαρακτηρισμοί χωρίς να συνοδεύονται από αιτιολόγηση δεν είναι σωστοί. Και εννοείτε ότι δεν έχω τίποτα προσωπικό με τον κύριο Νιντάλ τον οποίο σέβομαι τόσο ως άτομο αλλά και τις απόψεις του σε θέματα δικά του που έχει τύχει να διαβάσω. Και ειλικρινά καταλαβαίνω και συμμερίζομαι ως ένα βαθμό την τοποθέτηση του όσο αφορά τον διαγωνισμό που εύχομαι να γίνει και να μιλάμε όλοι με τα καλύτερα λόγια. Διαγωνισμό για τον οποία εάν είχα δίσκους θα το σκεφτόμουνα σοβαρά να συμμετάσχω και θα επιδιώξω ως χομπίστας κάπου 580χμ μακρυά από τον τόπο που θα γίνει να επισκεφτώ.
__________________
Γιάννης
Αν δεν βρέξεις σαλόνι... mbuna δεν πιάνεις!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01469 seconds with 11 queries