Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 05-06-10, 22:53
yiannossavva Ο χρήστης yiannossavva δεν είναι συνδεδεμένος
Banned
 
Εγγραφή: 23-05-2007
Περιοχή: Λευκωσία-Κύπρος
Μηνύματα: 686
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Andros Εμφάνιση μηνυμάτων
Οχι εσενα δεν ειναι πρασινη αλλα εχεις εναν πανεμορφο κοκκινο βυθο και ψαρια γιγαντες.........
Όταν λες κόκκινο βυθό τη ακριβώς εννοείς?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Andros Εμφάνιση μηνυμάτων
Και για ποιες αποδειξεις μιλας για το οτι τα ψαρια σου εμειναν νανοι η τον κοκκινο βυθο???
Τις αποδείξεις της έχεις. Δες το νερό σου που έχεις U.V και τρέχει εδώ και 5 χρόνια αν δεν κάνω λάθος!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Andros Εμφάνιση μηνυμάτων
Επειδη δηλαδη την πατωσες στο φυτο και δειχνει η λιμνη μια ομορφη εικονα προσφερεις στα ψαρια σου τα παντα??????????
Παρέχω την καλύτεροι και φυσικότατοι φίλτρανση στα ψάρια μου. Τα αν τά ψάρια μου δεν είναι 60-70 εκατοστά είναι καθαρά θέμα χώρου και το έχουμε συζητήσει πολλές φορές.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Andros Εμφάνιση μηνυμάτων

Λοιπον απο δω και περα θα μιλω κι'εγω με αυτο το υφος γιατι νομιζω οτι εχουμε ξεφυγει και κουραστει να ακουμε οτι αυτο το εχω δοκιμασει και αυτο το εχω δοκιμασει........
Αλλά πως θα μιλάμε??????????? Με το googling που κάνετε εσύ και ο Βασίλης?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Andros Εμφάνιση μηνυμάτων
Καλο ειναι να δοκιμαζουμε αλλα αυτες τις δοκιμες ας τις αφησουμε για τον εαυτο μας απο τη στιγμη που ειναι λανθασμενες και τα αποτελεσματα φαινονται στην ουσια και η ουσια ειναι τα ψαρια.
Μόνο με δοκιμές μπορούμε να έχουμε ασφαλή συμπεράσματα. Αυτές τις δοκιμές πρέπει να μοιραζόμαστε με τους υπόλοιπους εδώ.
Λανθασμένες δοκιμές έχω κάνει αρκετές (για αυτό άλλωστε ονομάζονται δοκιμές) έβγαλα τα δικά μου συμπεράσματα και τα προτείνω. Δεν είναι κανείς εδώ υποχρεωμένος να ακολουθήσει αυτά που λέω. Ο κάθε ένας μπορεί να κάνει της δικές του δοκιμές και να αποφασίσει.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Andros Εμφάνιση μηνυμάτων
Εχω πει την αποψη μου, αλλα αμα ακουω μακακιες και πραγματα που δεν δουλευουν τα παιρνω στο κρανιο.
Ποιες είναι ακριβός οι ***** και τη δεν δουλεύει?
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από japetus Εμφάνιση μηνυμάτων
Ρε παιδια, και εμενα με κουραζει να σας διαβαζω οταν γραφετε με τετοιο υφος..

Μήπως θα ήταν καλή ιδέα να χωρισουμε το thread σε δυο νήματα, ένα για τις μεγάλες "βιομηχανικές" τζιπραίϊκες λιμνες και δεξαμενές με κόι, και ένα με τις μικρές ερασιτεχνικές ελλαδίτικες με τα χρυσόψαρα;
Δυστυχώς είτε το θέλουμε είτε όχι συμβαίνουν αυτά στα φόρα. Το αποτέλεσμα μετρά στο ότι ο χομπήστας θα βγάλει ποιο σαφή συμπεράσματα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SOCRATIS : 10-06-10 στις 10:02 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01846 seconds with 11 queries