Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 25-07-12, 14:37
Το avatar του χρήστη NIDAL
NIDAL Ο χρήστης NIDAL δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 31-03-2004
Περιοχή: NIKAIA
Μηνύματα: 154
Αποστολή μηνύματος AIM στον/στην NIDAL Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην NIDAL
Προεπιλογή

Ξεκινοντας το χομπι μου στο πρωτο φορουμ που βρηκα βοηθεια ηταν το GAB. Ο γαυρος, ο τσαμης, ο τολης, ο πεταλας και καποιοι αλλοι ηταν αυτοι που κανανε τα παντα για το χομπι. Τωρα το ποιος εβαλε εσενα Γιωργο δικηγορο του φορουμ, ειναι αλλο θεμα.(Ειχες αραγε τοτε ενυδρειο η το μονο ψαρι που γνωριζες ειναι η τσιπουρα στα καρβουνα???).........
Πιστευω οτι δεν υπαρχει νοημονας ανθρωπος που πιστευει οτι η κινηση αυτη δεν ειναι για την αναπτυξη του χομπι. Ετσι λοιπον πηρα το θαρρος και εγραψα. Δεν νομιζω οτι καποιος απο τους παλιους -λεξη και εννοια- χομπιστες του GAB θα ειχε αντιρρηση. Και κανενας απο το συγκεκριμενο φορουμ δεν μου εδωσε ελπιδες για 70 συμμετοχες. Απλα απο ολα τα φορουμ και απο προσωπικη επικοινωνια με πολλους -και καλα- χομπιστες μου εδωσε αυτην την ιδεα......
Και στην τελικη ρε Γιωργο μη μιλας για οικονομικα (Παραθεση: "Προσωπικά αν διοργάνωνα κάτι αντίστοιχο ακόμα και μια συμμετοχή να είχα θα την τιμούσα και ας πλήρωνα απο τσέπη μου όλα τα έξοδα! Το κέρδος θα ήταν ο σεβασμός των συμμετεχόντων και ας είχα χασουρα οικονομική!") σε καποιον που εχει πληρωσει πααααααααρα πολλα για να βοηθησει την αναπτυξη του χομπι σε αυτη την κωλοχωρα.............
Οσο για το φιλο που μιλησε για μαγαζια, δεν ξερω τι κανουν οι αλλοι. ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΤΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ!!!!!
Αυτα απο εμενα.-
__________________
Αυταααααααααα........

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01522 seconds with 11 queries