Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #53  
Παλιά 07-02-07, 22:58
Το avatar του χρήστη parrot
parrot Ο χρήστης parrot δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 03-12-2005
Περιοχή: Πειραιάς
Μηνύματα: 223
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από GP250381 Εμφάνιση μηνυμάτων
συνχομπιστα parrot.θα καταλαβαινα και θα δικαιολογουσα την αγανακτηση σου και τον τοσο φανατισμο στο θεμα αν εσυ ο ιδιος εφαρμοζες κατι και μαχοσουνα για αυτο,μαχοσουνα για τα πιστευω και τις ιδεες σου.αλλα αυτο δεν ευσταθει.ζητας και προσπαθεις νε επιβαλλεις κατι που εσυ ο ιδιος δεν εφαρμοζεις και δεν καταλαβαινω γιατι χαλιεσαι.σταματα να τρως κρεας,σταματα να τρως ψαρι,διωξε αν εχεις τα κατοικιδια σου και αστα ελευθερα,μην ξαναπας σε τσιρκο,εφαρμοσε οτι λες και ασε τους ψευτοιδεολογισμους και μετα παλεψε για αυτο και πες μαγκες εγω το κανω αυτο και το υποστηριζω μεχρι τελος.γιατι δεν κανεις την αρχη...?
Ούτε προσπαθώ να επιβάλλω τίποτα ούτε να το παίξω ζωόφιλος και ηθικολόγος (το λέω και πιο πάνω αυτό), ίσα ίσα μάλλον ανήκω σε αυτούς που θέλουν ακόμη αρκετή προσπάθεια για να καταφέρουν κάτι αξιόλογο, απλώς κάποια από τα λεγόμενα εδώ μου φάνηκαν αντιφατικά και είπα να το τονίσω. και ψάρια τρώω και κρέας τρώω και δεν θα κηρύξω καμία επανάσταση...

αλλά και το ψευτοιδεολόγος δεν το δέχομαι αν μου επιτρέπεις... δεν υπάρχουν μόνο τα δύο άκρα

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από accnt Εμφάνιση μηνυμάτων
Όσο και να αναλωθούμε στην συζήτηση αυτή, το αποτέλεσμα θα παραμένει το ίδιο. Ή λοιπόν το αποδέχεσαι και κάνεις το παν για να προσφέρεις στα ψάρια σου τις καλύτερες συνθήκες ή όχι και σταματάς εδώ (το χόμπι).
συμφωνώ σε αυτό, είπαμε υπάρχει και η μέση και ο καθένας κάνει ότι καλύτερο μπορεί... ή η πλειοψηφία τουλάχιστον

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Takis Εμφάνιση μηνυμάτων
Για μενα παντως το θεμα θεωρειται τελειωμενο αφου ειπαμε ο καθενας τις αποψεις του....
και για μένα κυρίως γιατί αλλιώς ξεκίνησε και αλλίως κατέληξε.... αλλά στην τελική σ'ενα φόρουμ σαν και αυτό νομίζω ότι μπορούμε αν μη τι άλλο να συζητάμε....
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02409 seconds with 11 queries