Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 20-11-15, 11:29
Το avatar του χρήστη johnreta
johnreta Ο χρήστης johnreta δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 08-09-2013
Περιοχή: αμπελοκηπους
Μηνύματα: 296
Προεπιλογή

Καλημερα και εννοειται κουβεντιαζουμε cool...
Στα 3 πρωτα σκελη συμφωνω απολυτα το εγραψα κιολας παραπανω.

Ο john κανει πλακα και φανταζομαι πολλα απο τα κοπαδοψαρα οπως νεον(το αναφερω επειδη εχεις) και αλλα το οτι τα πανε μια χαρα με το φως δε σημαινει και αυτο οτι δε θα ηταν καλυτερα σε πιο σκοτεινο περιβαλλον!
Οπως και τα corydoras που εχω αφου σουλατσαρουν ολο το ενυδρειο πανε σε σκιασμενα σημεια μετα και την αραζουν.

Στο τελευταιο επισης θα συμφωνησω οτι το ειδα υπερβολικα... Λιγο απο το αγχος λιγο οτι πρωτη φορα παιρνω ψαρια που κανουν τοσο ταξιδι λιγο ο ενθουσιασμος... Ολα μαζι + οτι μου τελειωσε και μπουκαλα ( τελικα βρηκα θα γεμισει σημερα) αλλα θα ξεκινησει απο κυριακη ( σημερα απλα εκοψα την μια λαμπα 39 watt) αυριο σκεφτομαι σκοταδι και μετα κυριακη με την αλλαγη ολα στο φυσιολογικο τους με μια σταθερη αυξηση απο μερα σε μερα στο co2 μεχρι το επιθυμητο)!!
Επισης με καλεσε και ο φιλος που θα τα στελει μου ειπε οτι φαγαν κανονικα αρτεμια αρα δε θα ταισω σιγουρα .
Επισης φια το κλαδεμα ισχυει αλλα εχω ταξει κατι φυτα απλα θα γινει μερικο κλαδεμα οχι κατι τρελο λιγο τις κορυφες απο ροταλα θα βγαλω το ενα κομματι απο την leukocephala και θα κοψω μπροστα την limnophilla.
Γενικα δε διαφωνω με κατι
__________________
- Μανα ειμαι ερωτευμενος.
- Πως το λενε το κοριτσι;
- DSC226454364.jpg
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01524 seconds with 11 queries