Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 13-08-13, 12:24
Το avatar του χρήστη nazgul
nazgul Ο χρήστης nazgul δεν είναι συνδεδεμένος
Pufferator
 
Εγγραφή: 27-07-2011
Περιοχή: Άνω Πόλη, Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 6.123
Προεπιλογή

Goldfishprincess, θα κανω μερικες παρατηρησεις και μετα μπορειτε να συνεχισετε την κουβεντα σας.

Για αρχη, οταν φευγουμε απο το σπιτι δεν κουβαλαμε και τα ενυδρεια μας μαζι μας ολοι οι υπολοιποι, αλλα φροντιζουμε να εχουμε κανει ηδη τις καταλληλες κινησεις, ωστε να μη "καει" στην πολη, οπως λες. Αυτο μπορεις να το ψαξεις, αν θελεις.

Η μοναδικη συμβουλη που εχω να σου δωσω παρακολουθωντας τα δυο θεματα σου, ειναι να προσπαθησεις να ακουσεις καποιους εμπειροτερους που ξοδευουν το χρονο τους, προσπαθωντας να σε βαλουν σε ενα σωστο τροπο σκεψης και διαβασματος, παρα να διατηρεις ενα "υφακι", κατα τη γνωμη μου, παντα. Μπορει να κανω λαθος, αλλα ετσι μου φαινεται. Αν θελεις να ακουσεις και να ψαξεις καποια πραγματα, εδω ειμαστε. Αλλα να ριχνεις και μια ματια σε αυτα που σου γραφουν ολοι, παρα να νομιζεις οτι κανεις το σωστο. Γιατι απλα δεν το κανεις.


Υ.Γ. Τα χρυσοψαρα δε ζουν στα 30 λιτρα. Αν θελεις να τα εχεις για κανενα χρονο το πολυ, ζουν. Αν θελεις να τα εχεις για καμια 30αρια χρονια που μπορουν να ζησουν, θελουν λιτρα και σωστη φροντιδα.

Καλη συνεχεια απο εμενα.
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01390 seconds with 11 queries