Θέμα: husky puppy !!!
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #64  
Παλιά 30-01-13, 17:28
Το avatar του χρήστη maxmike
maxmike Ο χρήστης maxmike δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-10-2011
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μηνύματα: 922
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από mpoumpoula Εμφάνιση μηνυμάτων
Fake Pedigree που να γράφει τί βρε πονηρέ;
xxaxaxaxa μεγαλη μπουκια φαε μεγαλη κουβεντα μην πεις....και σε ρωταω θελω να ξεκηνησω μια γραμμη αιματος bandog ανεπισημα και παιρνω ενα γνησιο πρεσσα και ενα γνησιο μαστινο τα ζευγαρωνω και δηλωνω την γεννα οτι στα ειναι πρεσσα πχ εγω μετα που ειμαι αρπακολατζης δεν πουλαω bandog με πεντι σε ανιδεους πιτσιρικαδες και κονομαω,και πολλα αλλα παραδειγματα δυστηχως με πλαστα πεντι κτλ κτλκτλ
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leda Εμφάνιση μηνυμάτων
αμ ελα που εγω δεν μιλουσα ουτε για ιδιωτες αλλα ουτε και για πετ σοπς,
εγω μιλουσα για ...εκτροφεις!!

maxmike,ελεος,τι σημαινει "ειναι κωλοχαρακτηρες τα χασκυ"?ζητω συγνωμη δεν ηθελα να το παρετε ετσι απλα ηθελα να δωσω εμφαση ετσι και αλλιως για μενα κακα σκυλια δεν υπαρχουν αλλα κακοι ιδιοκτητες
απλα ειναι σκυλια εργασιας,τωρα εαν δεν σου κανει η συγκεκριμενη φυλη η οποια εχει συγκεκριμενα χαρακτηριστικα και οχι κωλοχαρακτηρα,απλα παιρνεις αυτη που σε ικανοποιει περισσοτερο,ζωη να χουν ,εχουμε πανω απο 400 φυλες,σε λιγο καιρο μαγειρεψτε μαγειρεψτε,θα μπει και το μπανντογκ μεσα χεχεχεχεχεχεχεχ
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από leda Εμφάνιση μηνυμάτων
φυσικα..αν χωσω το χερι μου μεσα σε σκουπιδοτενεκε,υπαρχει και περιπτωση να βγαλω απο μεσα ενα μπουκετο φρεσκοτατα τριανταφυλλα που καποια πριν λιγο πεταξε μετα απο καυγα με τον γκομενο
τωρα το εσκισες το θεμα μην πω τπτ αλλο λυδια δεν ειναι τοσο απιθανο οσο το νομιζεις.φυσηκα οι πιθανοτητες γερνουν στο μειων αλλα οχι και ετσι

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από nieous Εμφάνιση μηνυμάτων
+1000. Επειδή εχω χάσκι, "κωλοχαρακτηρα" δεν τον λές με τιποτα. Είναι σκυλια με πολύ ισχυρό ένστικτο ανεξαρτησίας. Δεν μπορείς να περιμένεις απο αυτά τυφλή υποταγή ούτε να σου κάνουν ολα τα χατηρια οταν το θές εσυ. Ουτε να περιμένεις απο ένα μεγαλόσωμο σκυλι εργασίας να είναι ήσυχο και μες στα μέλια οταν το εχεις αδρανες ολη την ημερα σε ένα διαμέρισμα.
φιλε μου τα ξερω αυτα και μην κρινεις απο τον σκυλο σου ο καθε σκυλος ειναι διαφορετικος χαρακτηρες και χαρακτηρες ολοι εδω ειπαμε οτι τα χασκι οπως και τα ακιτα οπως και πολλες αλλες ρατσες ειναι δυσκολες δεν κανουν ολοι οι σκυλοι για ολους τους ανθρωπους,εαν ηθελα ενα σκυλο οπως τον λες παραπανω θα περνα ενα παγκ. να ξερετε οτι ειναι αλλο ο ανεξαρτητος χαρακτηρας και αλλο το σε γραφω στα π@@@@α μου και κανω οτι θελω.επισης ναι ειναι σκυλος εργασιας οκ εργασιακος ομως δεν ειναι και φταιει ο χαρακτηρας του ετσι ειναι τι να κανουμε αγαπαγε τον φιλο σου με τα ελλατωματα του!!!
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01750 seconds with 11 queries