Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #14  
Παλιά 31-01-14, 19:10
Το avatar του χρήστη Τάκης
Τάκης Ο χρήστης Τάκης δεν είναι συνδεδεμένος
Bob ο Μάστορας
 
Εγγραφή: 28-12-2012
Περιοχή: ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ
Μηνύματα: 14.715
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από αντρεας125 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τακι δεν σου ειπα οτι εχω 200 μικρα!!!!!! Ειπα οτι θα χρειαστω γυρω δτα 200 ψαρια μεσα στο ενυδρειο για να δειξει το ενυδρειο επειδη ειναι μεγαλο επισης δεν ειπα οτι εκτρεφα τα παραπανω ψαρια που αναφερω.ειπα πως λειτουργουσα το ενυδρειο με διαφορα ειδη ψαριων.να διαβαζεται καλυτερα και υστερα να σχολιαζεται.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από αντρεας125 Εμφάνιση μηνυμάτων
Τακη αργησα λιγο αλλα θα σου απαντησω.αυτο το συστημα το κανω εδω και 10 χρονια και ειναι οπως τα ειπα πιο πανω.ετσι το δουλεψα και με αλλα ψαρια οπως γκαλαχερ,παγκασιους,παπαγαλλο,κοσμηματα,δολλαρια,α γγελοψαρα,σιλβερ, κοι και οσκαρ.
σύμφωνα με το παραπάνω εγώ κατάλαβα πως κάνεις εδώ και 10 χρόνια αυτό που κάνεις με τα γκάπυ και το "δούλεψες" και με άλλα ψάρια. Προσωπικά δεν μου αρέσει ο τρόπος που κάνεις έστω και τώρα τις αναπαραγωγές και οφείλω να το πω. Εδώ σχολιάζουμε και λέμε τη γνώμη μας και στα όμορφα (προς μίμηση) αλλά και αυτά που δεν μας αρέσουν (προς αποφυγή) , και όλα αυτά με στόχο τη βελτίωση του χόμπι. Και υπό όψην, λάθη έχουμε κάνει ή κάνουμε όλοι αλλά προσπαθούμαι να βελτιωνόμαστε, και μαθαίνουμε από τα λάθη μας. Καλή συνέχεια
__________________
Δεν απαντώ σε πμ για ενυδρειακά θέματα
Φυλλάδιο GAB - Χρυσόψαρα Φυλλάδιο GAB - Μονομάχοι
Τα ενυδρεία μου


Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01523 seconds with 11 queries