Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 20-01-08, 05:58
PanosII Ο χρήστης PanosII δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-05-2007
Περιοχή: Londino
Μηνύματα: 95
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην PanosII
Προεπιλογή πρόσκληση άρθρου

Βασικά δεν θέλω να βανδαλίσω αυτο το ποστ εγω ο γεροπαράξενος που ίσος έχω περισσότερες απαιτήσεις απο ενα υπόμνημα ως προς το καλύτερο φυσικά του forum και θα ήθελα να κάνω της έξεις προτάσεις σε όλους εμάς που διαβάσουμε για να λύσουμε τις απορίες μας.


Ας πιαστώ καλοπροαίρετα από μερικές λέξεις που ελπίζω να μην παρεξηγηθώ

Dimitris21 Μόνο τις φωτογραφίες να δει κάποιος που κατέχει τα στοιχειώδη από υδραυλική θα καταλάβει αμέσως πως δουλεύει η συγκεκριμένη υπερχείλιση,

Για να μην ψαξω μέσα απο το φορούμ άτομα που (τις τελευταίες 10 μέρες 3 άτομα υπάρχουν που )κάνουν την ιδια ερώτηση και δεν την έχουν καταλάβει, και παρεξηγηθώ . Θα πω οτι
Εχω δει γιατρούς , δικηγόρους που δεν έχουν ιδεα και δεν θέλουν να καταλάβουν απο υδραυλικά. Αρα καλο ειναι ισος να μαζευτούμε 2-3 ατομα και να κάνουμε ενα ωραίο άρθρο για τον λογο που λεει ο Dimitris21 την οποία προσωπικά την βρήκα ευφυέστατη . Πράγματι Δημήτρη ειναι μια καλή λύση και οικονομική και απορώ τόσο καιρό πως δεν υπήρχε σαν υπόμνημα
Σκέφτηκα λοιπον οσοι εχουν τον χρονο και την ορεξη να φτιάξουμε αυτό το άρθρο Γιατί δεν το κρύβω και μενα μου πηρε αρκετο χρονο διαβάζοντας δεξια αριστερα να καλύψω πολλές απορίες που είχα

Ανοικτή πρόσκληση λοιπόν σε οποίον εχει την όρεξη να ξεκινήσουμε οτι εχει σχέση με υπερχείλιση, αν και υπάρχουν πολλές ιδέες –πατέντες πιστεύω οτι θα βγει μια καλη εργασία.

Πανος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01544 seconds with 11 queries