Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #18  
Παλιά 17-01-08, 02:20
PanosII Ο χρήστης PanosII δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-05-2007
Περιοχή: Londino
Μηνύματα: 95
Αποστολή μηνύματος μέσω MSN στον/στην PanosII
Προεπιλογή

Φιλε Orck θα ήθελα να μην με παρεξηγήσεις με όσα είπα, διότι πολλές φορές ο γραπτώς λόγος όπως και συ ξέρεις δεν διαβάζετε και σωστά απο όλους μας. Kαι πολλές φορές ίσος νομίζουμε οτι ισος κάποιος μας ειρωνεύεται η οχι , ίσος και καλά μας κάνει μάθημα η κάποια αλλα βιώματα που εχει ο καθένας μας τα διαβάζει όπως εκείνος θέλει κλπκλπ . δεν είναι η πρώτη φορά που το βλέπω σε κάποιο πόστ ....
Προσωπικά εγώ θα ήθελα να διαβάσω ενα υπόμνημα και να καταλαβαίνω τι θέλει να πει στο τέλος, σε αυτό εδω το ποστ όπως ανέφερα σε όλες σου της ερωτήσεις είχε το πως δουλεύει το συγκεκριμένο σύστημα , Πχ από που κάνει εξαέρωση, ποια σωλήνα πρέπει να πάει που και πως κλπκλπ Και ειλικρινά επειδή πρόσφατα ασχολήθηκα και γω τον τελευταίο καιρο για το ιδιο σύστημα θα ηθελα να έλεγα και γω την άποψη μου ώστε μην κανείς καποια λαθη που έκανα η τουλάχιστον κάποιες παρατηρήσεις μου πάνω σε αυτό , Ωμος δεν κατάλαβα το ξανάλεω για ποιον λόγο το χρειάζεσαι και ετσι και το ανέφερα στο ποστ οτι δεν καταλαβαίνω , εαν απο τις ερωτησεις σου δεις οτι εχεις γράψει για ποιο λογο το χρειάζεσαι πες το μου γιατι δεν το βλέπω.... και ετσι απλα το ανέφερα.

Ωμός θεωρώ οτι εαν κάποιος απο τους admin κάνει ενα υπόμνημα σημαίνει οτι περιέχει κατι ιδιαίτερο και ουσιαστικό (αυτη ειναι η γνώμη μου και ισος κάνω λάθος)
Παράθεση:
Orck δεν ειμαι φιλολογος και για να πω την αληθεια δεν εχω κοιτάξει λεξικο
Μήπως εγω ξέρω να γράφω νομιζεις?
Απλά ολοι προσπαθούμε να δώσουμε οτι καλύτερο στο φόρουμ και όλοι οι νέοι στο χόμπι και στο φόρουμ μας να μην κουράζονται να διαβάζουν αράδες μεχρι να φτάσουν εαν φτάσουν κάποτε στην ουσία ....γιατι πολλες φορές ο ενδιαφερόμενος (ΠΧ εσυ ) τα παρατά.... και μένει το ποστ στην μέση ...ποσο μάλλον να ειναι και υπόμνημα
Τέλος πάντων καλό είναι να σβηστή το δικο μου ποστ καθώς δεν θέλω να μπω σε διατριβές με τους αρχηγούς μας

Φιλικά πάντα για το καλύτερο
Πανος
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01524 seconds with 11 queries