Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #53  
Παλιά 10-08-09, 23:05
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dragonld Εμφάνιση μηνυμάτων
Eσεις τι γνωμη εχετε για αυτα τα ψαρια σε ενα ενυδρειο 2000λιτρων?
ξανα μανα το παιχνιδακι καλα το παιζουμε....
ο φιλος pritanis δε ρωτησε τι γνωμη μας για τα ψαρια και τα λιτρα που τα εχει....επισης γνωριζω πως ξερει οσα σου ειπαμε οι υπολοιποι για τα ψαρια αυτα....
και επισης δεν εισαι γνωστης του πως βρεθηκαν αυτα τα ψαρια στα χερια του και επισης δε προσπαθησε να πεισει κανεναν οτι καλα κανει και τα διατηρει...
εσυ ομως επιχειρηματολογεις οτι το "εψαξες" και κατεληξες και ρωτας και τη γνωμη μας...αφου τη ρωτας..δεξου ακομη και απαντησεις που δε σου αρεσουν....
συνεχισε την αναζητηση να ξεθαψεις και αλλα ποστ και καλα ξεμπερδεματα...
θα παει μακρια η βαλιτσα?? προσωπικα δε χανω αλλο χρονο στο θεμα....ισως αν βαριεμαι και δε ξερω πως να περασω την ωρα μου...
και το ΣΗΜΑΝΤΚΟΤΕΡΟ δεν εδειξες οτι ειπε ο φιλος pritanis. το μηνυμα του ειναι αυτο
εγω εχω 3 παγκασιους και 5 μπαλα σαρκ σε 7000 λιτρα και παλι (ειδικα τα παγκασιους) τα λυπαμαι......Τα παγκασιους ειναι τεραστια (περιπου 60εκ) ενω τα μπαλα εχουν γινει σαν τσιπουρες και λογω της υπερκινητικοτητας τους ζοριζονται ακομα και σε αυτο το ενυδρειο......Οποτε αν θες σωστο στησιμο ΠΡΕΠΕΙ να τα αποφυγεις για κοινο οικιακο ενυδρειο!!!!
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01583 seconds with 11 queries