Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #22  
Παλιά 25-11-08, 15:06
kanarini Ο χρήστης kanarini δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 03-01-2008
Περιοχή: Νικαια-Νεαπολη
Μηνύματα: 686
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από Raven Εμφάνιση μηνυμάτων
Η τιμη/ποιοτητα των Clear red καθοριζεται απο εναν πινακα βαθμολογησης συμφωνα με τα χαρακτηριστικα του ατομου, και καμια σχεση δεν εχει με το προσωπικο γουστο μας. Αν δεν εχεις ασχοληθει με το συγκεκριμενο ειδος, λογικο ειναι να σου αρεσουν περισσοτερο οι πολυχρωμες χαμηλης ποιοτητας crs.
Eχτες οι γαριδες που ειδαμε στο starfish ηταν αν θυμαμαι καλα SS grade Ηinomaru και νομιζω οτι ειδα και μια SSS mosura χωρις ομως να ειμαι 100% σιγουρος. Μιλαμε για πολυ υψηλης ποιοτητας ζωντανα και σπανια στην Ελληνικη αγορα. Σαφεστατα προοριζονται για γνωστες του ειδους που θα ηταν διατεθειμμενοι να πληρωσουν ενα αξιοσεβαστο ποσον για την δημιουργια μιας αποικιας υψηλης ποιοτητας.
Για περισσοτερες πληροφοριες και για να ξερετε τι αγοραζετε οταν θελετε να παρετε CRS κοιταξτε εδω τον πινακα βαθμολογησης :
http://www.planetinverts.com/crystal...g%20guide.html

Η τιμη/ποιοτητα των Clear red καθοριζεται απο εναν πινακα βαθμολογησης συμφωνα με τα χαρακτηριστικα του ατομου, και καμια σχεση δεν εχει με το προσωπικο γουστο μας. Αν δεν εχεις ασχοληθει με το συγκεκριμενο ειδος, λογικο ειναι να σου αρεσουν περισσοτερο οι πολυχρωμες χαμηλης ποιοτητας crs
Εαν αναφερεσε σε εμενα Αλεξανδρε κανεις λαθος, απο οτι διαβασα λογω αυτες που ειδαμε και στα δυο ειδη δεν ηταν καθαρες, δεν ειχε να κανει λοιπον με προσωπικο γουστο μου απλα με τα προτυπα. Οταν μια γαριδα red crystal πρεπει να εχει καποια σημαδια ασπρα και αυτες δεν ειχα κανενα η ενα μονο τοτε δεν νομιζω πως ειμαι λαθος εγω. Εαν πας σε γνωστη ιστοσελιδα και δεις τα προτυπα θα καταλαβεις τι λεω.
Οσο για τις αλλες που λες δες το προτυπο και τις αλλες, εγω απλα μια παρατηρηση εκανα και μονο, ουτε ανεφερα τιμες κ.α
__________________
http://www.kanarini.net/
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01529 seconds with 11 queries