Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #24  
Παλιά 01-08-11, 21:58
Το avatar του χρήστη NIKOUK
NIKOUK Ο χρήστης NIKOUK δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 25-07-2011
Περιοχή: ΡΕΘΥΜΝΟ
Μηνύματα: 7
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από kwstas_original Εμφάνιση μηνυμάτων
Επισης ξεχασα να σου πω να κοιταξεις αυτο που σου λεει και ο Βασιλης σε σχεση με τα φυτα για να αποφυγεις την χρηση UV.
Ειναι πολυ σημαντικο και μιας κα θα φτιαξεις πολλα πραγματα κοιτα να προνοησεις και για πολλα παρτερια περιμετρικα....

Παππυρο και καλαμια τιγκα
Καλησπερα Κωστα,αυτο που ειδες στο σχεδιο απεναντι απο τη λιμνη ειναι ενας βραχοκηπος με ενα καταρρακτη που νοητα συνδεεται με τη λιμνη αλλα δεν εχει γινει ακομα.Το σχεδιο θα προσπαθησω να το ανεβασω σε μεγαλυτερη αναλυση.Μεσα στα βαρελια τι υλικα μπαινουν?Απο πανω θα ειναι ανοικτα?Θα βαλω οσα περισοτερα φυτα μπορω μια και κανουν τοσο καλο.Τη χρηση uv γιατι να την αποφυγω?Και παλι ευχαριστω για τις συμβουλες σου.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από apostolis veroia Εμφάνιση μηνυμάτων
ο κωστας σου προτεινει μια πολυ καλη ιδεα για φιλρο! εγω θα σου ελεγα μια προλιμνη που θα λειτουργει σαν φιλτρο, κατι που δεν εχω κανει εγω αλλα το ειδα στη φλωρινα. δηλαδη η αντλια ριχνει το νερο στη προλιμνη που ειναι 100 της 100 γεματη με καλαμους και παπυρους και με υπερχειλιση το ξανα ριχνει στη μεγαλη λιμνη.
Πιστευεις οτι με αυτον τον τροπο θα εχω αποτελεσμα στη φιλτρανση της λιμνης?(επειδη ειναι μεγαλη).

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη NIKOUK : 01-08-11 στις 21:58 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01431 seconds with 11 queries