Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 13-10-12, 23:01
Το avatar του χρήστη snakepanos
snakepanos Ο χρήστης snakepanos δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 18-12-2009
Περιοχή: θεσσαλονικη,Α Τουμπα
Μηνύματα: 1.457
Προεπιλογή

To εχασα το θεμα απο την αρχη και διαβασα ενα σεντονι,.
Σημερα βρεθηκαμε καμια 10αρια φιλοι απο το φορουμ για καφε,και δεν το επιασα απο την αρχη του.
Εμενα με ξερετε ,ειμαι αυτος που απο την πρωτη στιγμη το 2010 ετρεξα και βοηθεισα στην Ζωοτεχνια που εγινε στην πολι μας ,ημουν εκει απο την πρωτη μερα μεχρι την τελευτεα που τα διαλησαμε ολα οσα φτιαξαμε,,ημουν μονο εγω την τελευτεα μερα ,ο Μιχαλης ,,,ο Παπαδοπουλος ο γιωργος ,.
Να μην λεω πολλα ηταν η τελευτεα μερα του συλλογου εδω στην πολη,πουλισαμε ολα τα περιοδικα,αλλα δεν γραφτηκε κανενα μελλος γιατι απο 30 ευρω το εκαναν 50 και την ιδαν λιγο στραβα και αυτοι που ηταν ειδη γραμενη ,και δεν εκαναν ανανέωση.
Το 2013 τον Φεβρουαριο θα εχει πάλι εκθεση ,αλλα το βλεπω χλωμο.
Πριν μηνες εκανα μια προταση σε 2 ,3 φιλους δεν θελω να πω ονοματα μιλησα με εναν μοντ απο αθηνα ,[δεν θελω να πω ονομα ξερει αυτος] και ειπαμε για συλλογο Β Ελλ,αλλα κολησαμε στο οτι ειναι δυσκολη η καιρη κλπ,χωρος υπαρχη αλλα για εναν χρονο χωρις ενοικιο μετα ,,,.
Σωστα ανοιξε το θεμα και εγω απο εδω Β,,Ε ειμαι μεσα .
ΑΠΛΩΣ σας αναφερω κατι για να ξερετε για τα αλλα φορα οτι στην εκθεση που εγινε τοτε δεν ηρθε κανενας απο αλλο φορουμ,,,μονο εμεις που ειμασταν απο εδω το GAB .
Sory για το σεντονι αλλα ετσι εγιναν τοτε τα πραγματα.
Τα ενυδρεια υπαρχουν σε μια αποθηκη αν ξαναχρειαστουν.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01557 seconds with 11 queries