Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #350  
Παλιά 12-02-13, 11:03
Το avatar του χρήστη Κουραμπιές
Κουραμπιές Ο χρήστης Κουραμπιές δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 29-07-2012
Περιοχή: Θεσσαλονικη
Μηνύματα: 2.092
Προεπιλογή

Και εμεις χαρηκαμε φιλιπε!! Με τις δουλειες που ειχες καιτοσο πουκατσερ καλα ηταν! Δεν εχω αλλο μονομαχο ΔΙΚΟ ΜΟΥ ρε συ, αυτος που εχω ανεβασει ειναι στημενος σε σπιτι φιλου σε δικο του ενυδρειο, υπο την αιγιδα και καθοδηγηση μου. Ηρθε η ωρα να παρω και εγω εναν για μενα. Θοδωρη σημερα θα σουχω απαντησει για τα cpd. Οσον αφορα την εκθεση, οπωσ ταπε ο θοδωρησ ηταν, και με τα παιδια που ηρθαν τις καθημερινες, αλλαζα θεση την ταμπελα "λαθοσ" και σωστο ποσεσ φορεσ, τελικα αποτι φαινεται οταν ηταν πανω στο ενυδρειο ειναι που ηταν το πιο μπαμ και ρωτουσαν οι περισσοτεροι. Ομως εμενα θα μου μεινει αξεχαστο που ερχεται ενα παιδι και ξεκιναει, "Καρχαριαααας(το χρυσοψαρο στο λαθος)" παει διπλα στο σωστο με τα εντλερς "μικρα καρχαριακιαααα" παει μετα ψαχνει τον μονομαχο στη ζουγκλα του δεν τον βρισκει, απογοητευεται, παει στα γκαπυ στο φυτεμενο """αααα κιαλα καρχαριακιααααα" και οταν εφτασε στις κιχλιδες φωναζε την μανα του. Ολο αυτο το σκηνικο που περιεγραψα κρατησε...5-6 δευτερολεπτα;; Μαξιμουμ. Πολυ γελιο!!

Εμενα αγαπημενη μου ερωτηση ηταν "πως πλενετε το φιλτρο;" κανονικα τι πως; Το βγαζω και το πλενω με καθαρο νερο βρυσης". Και ετσι ξεκινουσε μια μεγαλη κουβεντα περι σωστου τροπου. Σε δυο τρεις ανοιξα και τα ενυδρεια και εδωσα μικροποσοτητες πιστια και κερατοφυλλο.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01599 seconds with 11 queries