Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #39  
Παλιά 09-08-07, 09:44
Το avatar του χρήστη mikenuke
mikenuke Ο χρήστης mikenuke δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 17-05-2003
Περιοχή: Θεσσαλονίκη
Μηνύματα: 2.517
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgetax Εμφάνιση μηνυμάτων
προσπάθησα να το κάνω μέχρι επάνω αλλά μάταια,για να καλύψω όλο το φίλτρο θα πρέπει να φάω μεγάλο μέρος από τον πυθμένα στο στήσιμο της πέτρας τον οποίο και πιστεύω ότι χρειαζόμαστε,καλύτερα να έχουν λίγο περισσότερο πυθμένα με περισσότερα σαλιγκάρια παρά το αισθητικό το αν θα φαίνεται η όχι το φίλτρο.οπότε για να κερδίσω χώρο το άφησα έτσι και λέω σαν ιδέα να βάλω κάποιο φυτό όπως π.χ. valisneria για να καλύψει κάπως το φίλτρο
για να καλυψεις το φιλτρο βαλε ορθια μια πλακε πετρα που θα ειναι μακροστενη και θα δινει μετα την ψευδαισθηση οτι εχει ογκο προς τα πισω, οπως εχω κανει εγω.


Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από georgetax Εμφάνιση μηνυμάτων
εχει 2 μέρες πλέον που άρχισαν ήδη μια περιοχή να την σκάβουν.
ειναι ακομα μικρά.από τα 7 μονό το ένα ήταν σχεδόν ενήλικο όλα τα αλλά είναι ακομα σχεδόν άχρωμα.φοβούνται όταν πάω να ταΐσω.
θέλουν μάλλον ακομα τον χρόνο τους σιγά σιγά να μεγαλώσουν λίγο και πιστεύω να αρχίσουν να σκάβουν και να μην φοβούνται.
Το ενα απο τα 7 ειναι ενηλικο, δεν ειναι σχεδον ενηλικο, απλα για να ξερεις.

Τα ψαρια μολις αρχισουν το χορο του ζευγαρωματος θα αρχισουν τις ανασκαφες και πιο εντονα, μεχρι τοτε μπορει οντως να περασει καιρος!
__________________
Και ειπε το χρυσοψαρο:"Πρεπει να υπαρχει Θεος, αλλιως ποιος αλλαζει το "νερο"."
Το παλιό 90λιτρό μου Ο βιότοπος Tanganyika μου Το 120λιτρό μου Ο 2ος βιότοπος Tanganyika μου To παλιο 35λιτρο Amano μου
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01590 seconds with 11 queries