Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #11  
Παλιά 26-09-12, 21:35
Το avatar του χρήστη Nick74
Nick74 Ο χρήστης Nick74 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 26-12-2011
Περιοχή: Περαμα
Μηνύματα: 4.452
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από tsiou9 Εμφάνιση μηνυμάτων
Απλά εγώ το διάβασα από εδώ ότι μπορεί να μπει 1 αρσενικό - 2 θηλυκά σε τουλάχιστον 60 λίτρα http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=39008 , γι' αυτό το πρότεινα αν έχει το ελάχιστο 80λίτρα (και εάν είναι καθαρά). Και έγραψα να είναι μόνο του σαν είδος στο ενυδρείο.
Αν έκανα λάθος ζητάω συγγνώμη..

Γιωργο ειναι η δευτερη φορα που καποιος αντιπροτεινει το AZ ως εγκυροτερη πηγη πληροφορησης εναντι σοβαρων πηγων πληροφορησης οπως το seriuslyfish... (αληθεια εδω δεν εχουμε προφιλ για περλ? δεν εχω προσεξει, αλλα πρεπει να εχουμε λογικα)
Δε θα σχολιασω βεβαια τη σελιδα και την αξιοπιστια της (μου ειναι αδιαφορο εξ αλλου) αλλα αν θελουμε να δουμε πραγματικα συνθηκες ψαριων παμε σε σωστες βασεις δεδομενων οπως το seriuslyfish ή τη fishbase.org κτλ που συμπληρωνονται απο αξιολογους επιστημονες και ερευνητες του χωρου.


Απο κει και περα οποιος θελει πειραματα ας βαλει ενα χαρεμακι περλ σε 60 λιτρα χυμα και σε μερικες μερες ας μας πει αποτελεσματα, ειδικα τις μερες που το αρσενικο ειναι κοκκινο
__________________


Βγαλτε τους μονομαχους απο τις γυαλες και τα δεκαλιτρα και βαλτε μεσα τον petshop-ά που σας το προτεινε.
Γλυφτες ΔΕΝ υπαρχουν (λετε ο Αμαζονιος να εχει τζάμια) ? Και τα γατοψαρα ειναι κανονικα ψαρια κι οχι καθαριστες, οποιος θελει καθαριστρια, εχει στη Χρυση Ευκαιρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01448 seconds with 11 queries