Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #32  
Παλιά 04-02-17, 18:36
SpirosLo Ο χρήστης SpirosLo δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 23-04-2014
Περιοχή: αθηνα
Μηνύματα: 151
Smile

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από voas Εμφάνιση μηνυμάτων
Σπύρο βάλε τα κομματια του βράχου στον φούρνο στους 100 βαθμούς για 1 ωριτσα,μετα πλύνε τα καλα με άφθονο νερό και ειναι οκ!
αυτο δεν το ειχα σκεφτει. θα το δοκιμασω αυριο . καποια κοματια εχουν ακομα κοραλινη πανω , σκεφτομαι πως μαλλον τα ειχε μεχρι πολυ προσφατα σε ενυδρειο ο συμφορουμιτησ και φιλοσ μας , νικος, απο οπου τα πηρα. την κυριακη θα παω να μου δωσει και αραγωνιτη ο φιλοσ , νεκρο. ελπιζω μονο να μην πειραζει που θα τον βαλω μετα το γεμισμα με νερο .
-------------------------
Display : 140x50x60
sump : 100x50x60
return pump : Jebao ac3500
skimmer : Reef Life Support Systems RL8-i
κυκλοφορητες : Προσωρινα SunSun 5000 l/h ερχονται δυο jebao rw15 με wifi
Φως : T5 2x54 watt Προσεχως θα μπει λεντ. & λεντ 12 βολτ για αμαξια 15 watt moonlight ντιμαριζομενο .
30 κιλα νεκρος βραχοσ , προσεχως λιγο ζωντανος βραχος για μπολι και αραγωνιτης νεκρος .
Φωτο προσεχως , το καλο ειναι πως βρηκα καλη ακρη για σωληνα σιλικονης ποιοτητας τροφιμων φαρμακων με δωδεκα ευρω το μετρο. εκανε την αντλια μου αθορυβη με της ελαστικοτητα της .
Αντε και καλο μας ταξιδι ,,, προς το παρον στα φισ ονλυ και αργοτερα ευελπιστω σε ελαφρυ ριφ ...
Να σας ευχαριστησω για την βοηθεια μεχρι τωρα και να σας πω πως μπλεξατε , γιατι απο εδω και περα θα σας πρηζωωωωω με τις αποριες μου

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη SpirosLo : 04-02-17 στις 18:36 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01491 seconds with 11 queries