Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #20  
Παλιά 10-04-05, 00:09
Το avatar του χρήστη pani
pani Ο χρήστης pani δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 04-10-2003
Περιοχή: Κύπρος (Λευκωσία)
Μηνύματα: 599
Προεπιλογή

Ωραία καλή και αποδεχτή η απάντηση σου Κώστα όμως πρεπει να παραθέτουμε ολες αν ειναι δυνατό τις μεθόδους για το στρώσιμο και ο καθένας να διαλέγει εκείνο που νομίζει ο ιδιος σωστο και να πάρνει και τα ρίσκα του.
Υπάρχει και η μέθοδος μπολιάσματος του νεου ενυδρείου γιαυτό δεν ειπώθηκε τίποτε .... γιατί να μην περιληφθεί και αυτή η μέθοδος στο υπόμνημα..... Απο οσα μπορώ να ξέρω εγώ σαν αρχάρια που δεν έχω τόσες γνώσεις οσες έχουν αρκετά παιδιά εδώ στο φόρουμ, υπάρχει η μεθοδος με αμμωνία , η μεθοδος με τροφές, η μέθοδος με ψαρια, η μέθοδος μπολιασματος η και κάποιος συνδιασμός των δύο τελευταίων.... αν κάμνω λάθος ας με διορθώσουν τα παιδιά με τις πιο πολλές γνώσεις.
Ειναι κακό να μαθουμε όλοι εμεις που ειμαστε αρχάριοι γιαυτές τις μεθόδους δηλαδή να τις βρήσκουμε καπου συγκεντρωμένες για να ξέρουμε τα πρώτα βηματα που θα κάμουμε που ειναι και τα πιο σημαντικά; Αυτα και ευχαριστώ πολύ γιατι με τις απαντήσεις και τις ερωτήσεις γίνεται πάντοτε ενας σωστός διάλογος που δίνει καλά και χρήσιμα αποτελέσματα
__________________
Η πολλή αγάπη ανοίγει πόρτες, γκρεμίζει τοίχους και κτίζει γέφυρες πάνω απο τη θάλασσα.
----------------------------


Το ενυδρείο μου σήμερα
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01373 seconds with 11 queries