Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 08-11-10, 11:35
Το avatar του χρήστη Πάνος
Πάνος Ο χρήστης Πάνος δεν είναι συνδεδεμένος
Μοδ
 
Εγγραφή: 13-01-2006
Περιοχή: Αλεξανδρούπολη
Μηνύματα: 11.341
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από olga Εμφάνιση μηνυμάτων
Αν κρινουμε απο τον αριθμο των ποστ σου Πανο,πρεπει να εχεις λιωσει πολλα πληκτρολογια..
καποια μερα ενας φιλος στο τηλ μου λεει "σημερα εγινες top poster"...και του απαντω "τι σημαινει αυτο"..περα βεχει δηλαδη ουτε την "ορολογια" ξερω ....απλα ο συνδυασμος αρκετων ετων στο gab και η λογοδιαρροια που με χαρακτηριζει οδηγησαν εκει....στο λιωσιμο πληκτρολογιων...
παντως οφειλω να πω ενα μεγαλο ευχαριστω στο gab γιατι αν τυχει και χασω τη δουλεια μου θα βρω σιγουρα σαν γραμματεας καπου...η ταχυτητα πληκτρολογησης πλεον ειναι απιστευτη...τωρα εξασκουμαι στο τυφλο συστημα...
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από olga Εμφάνιση μηνυμάτων
.Μετα απο λιγο καιρο διαβασματος και παρακολουθωντας διαφορα θεματα,νομιζω πως καποιος μπορει να βγαλει τα συμπερασματα του και να μαθει ποιες απαντησεις εχουν πραγματικα βαση..εχω δει ατομα με ελαχιστα ποστ να δινουν πολυ σωστες απαντησεις και το αντιστροφο.Λιγη παρακολουθηση θελει και συντομα θα μπορεις με σιγουρια να ξερεις που μπορεις να ''βασιστεις''.
αυτο ειναι μια μεγαλη αληθεια...
αν εχεις "απο κοντα" το φορουμ....πολυ συντομα θα καταλαβεις με ποιες απαντησεις θα νιωθεις περισσοτερο κατοχυρομενος...καταλαβαινεις αρκετα για τον τροπο σκεψης του αλλου και φυσικα πολλα ερωτηματα δεν εχουν απολυτες απαντησεις....συχνα διαβαζουμε πανω απο 1-2 γνωμες που καθε μια ειναι σωστη με τον τροπο της και τη δικη της οπτικη...αλλα υιοθετουμε μια γιατι ταιριαζει με το δικο μας τροπο σκεψης.
__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02015 seconds with 11 queries