Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #19  
Παλιά 08-05-13, 23:04
Το avatar του χρήστη maxmike
maxmike Ο χρήστης maxmike δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 16-10-2011
Περιοχή: ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
Μηνύματα: 922
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από TRYFONAS K. Εμφάνιση μηνυμάτων
mike οτι εγραψα ειναι καποια πραγματα που γνωριζω +καποιες διασταυρωμενες πληροφοριες (βλ.πηγες*) και δεν προτρεπω κανεναν και για τιποτα!ειναι απλες συμβουλες κ τιποτα παραπανω.ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΤΗΝΙΑΤΡΟΣ ΟΥΤΕ ΚΥΝΟΤΡΟΦΟΣ..απλα για να μην καποιος κουρεψει το σκυλο του κ μετα ρωταει ''γιατι δεν ξαναβγαινει το τριχωμα του?'' κ αρχισει το σκυλακο σε βιταμινες,φαρμακα κτλ...

οσο για τα F0 καταλαβα τι εννοεις κ εχεις δικιο..δεν το διατυπωσα καλα..
τρυφωνα μην παρεξηγηθω δεν σε κατηγορησα για κατι απλα κατι που δεν ειναι σωστο το λεωδεν υπαρχουν διασταυρωσεις πρωτης γενιας σε κανενα ειδος που να ξερουμε αποτελεσματα αλλο η τυχαια διασταυρωση και αλλο οι επιλεκτηκες.με τα ψαρια καταλαβα τι ηθελες να πεις και ημουν σιγουρος οτι θα καταλαβενες και συ απλα ηθελα να σου δειξω οτι τα νεα παιδια δεν τα πιανουν τα υψηλα ρεβερ χεχεχεχε με αποτελεσμα καποιο απο αυτα σε μια κουβεντα να πει <ρε με εγω διαβασα στο ιντερνετ οτι τα ημιαιμα λυκοσκυλα δεν μαδανε>πραγμα το οποιο φυσηκα δεν ισχει σε καμια περιπτωση και σου ειπα παραπανω το γιατι ελπιζω να καταλαβαινεις.
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από maria p Εμφάνιση μηνυμάτων
καλά κάνεις TRYFONAS K. και ευχαριστούμε, γιατί πέρα από την "πλάκα", έχω πραγματικό περιστατικό που τα αδέλφια μου είχαν χάσκυ (ή τύπου χάσκυ μην φωνάζει η Leda), που το κούρεψαν και η ουρά δεν ξαναέβγαλε τρίχες ποτέ πια, ενώ στην ράχη δεν ξαναβγήκε το υπόστρωμα.
η εμφάνισή του έγινε χάλια.
δεν είναι πειράματα αυτά, θέλει προσοχή
γιαυτο ολοι εδω μεσα φωναζουμε πριν κανεις κατι στο ζωντανο σου ή ακομα καλητερα πριν καν το παρεις μαθε και ενημερωσου και δυστηχως γινομαστε οι κακοι της υποθεσης.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01627 seconds with 11 queries