Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #30  
Παλιά 05-06-11, 21:08
Το avatar του χρήστη mariand7
mariand7 Ο χρήστης mariand7 δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 25-05-2011
Περιοχή: Χανια Κρητη
Μηνύματα: 61
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lucy Εμφάνιση μηνυμάτων
Μπράβο Μαρία!!! Πολύ όμορφη η λιμνούλα και σε πολύ ωραία θέση! Του χρόνου που θα "ωριμάσει" θα γίνει ακόμα ωραιότερη! Τώρα που έκανες την αρχή, περιμένουμε να δούμε κι άλλες ομορφιές!

...........

Και κάτι εκτός θέματος και προκαταβολικά ζητώ συγνώμη που θα ...κανιβαλίσω το θέμα... αλλά θα το κάνω!

Μαρία εγώ κι εσύ είμαστε οι γυναίκες-φαινόμενα που μπορούμε να κάνουμε πράγματα που μόνο άντρες τα μπορούν! Όλες οι άλλες οι ανίκανες-γυναίκες κάθονται και κοιτάνε και παρακαλάνε τους ικανούς-άντρες να τους φτιάξουν διάφορα πράγματα ...

... ναι ναι καλά καταλάβατε όλοι ... ειρωνεύομαι αν και δεν μου πάει η ειρωνεία και δεν μου αρέσει! Α ρε ν αρπάξω μια μαγκούρα και να δέρνω μια εβδομάδα ... γυναίκες και άντρες ...
τους άντρες που υποτιμούν συνέχεια τις γυναίκες ...
και τις γυναίκες που πιστεύουν ότι "δεν μπορούν" ...

Τι; σας κούρασα με τα "φεμινιστικά" μου; κι εγώ κουράστηκα με τα "σκουριασμένα ανατολίτικα" !!!

... και πιστέψτε με είναι πιο κουραστικό να σε υποτιμούν συνέχεια παρά να υποτιμάς εσύ τον άλλον!

Για να δούμε που θα πάει το θέμα!
Μπράβο! Μπράβο!Πες τα φιλενάδα!!!
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από apostolis veroia Εμφάνιση μηνυμάτων
και απο μενα ενα μπροβο!!!!!!!!!!!!! μου αρεσει παρα πολυ η οχθη σου!!! την εχεις κανει πολυ φυσικη και αυτο ειναι ενα πολυ καλο στοιχειο μιας λιμνης!!!!!
μου αρεσει παρα πολυ και η παλια αντλια νερου!!!! ειδα οτι το νουφαρο σου το εχεις σε μικρη γλαστρα ειναι πολυ καλυτερα να το βαλεις σε μια ποιο μεγαλη! οσο ποιο μεγαλη γλαστρα βαλεις τοσο ποιο μεγαλο και πλουσιο σε φυλλομα και λουλουδια θα ειναι!!!! να προσεχεις τη συκια γιατι ειναι ατιμο δεντρο βγαζει πολα πρακλαδια! οσο για τα βατρχια ειναι οντος ενα μεγαλο προβλημα!!! την πρωτη λιμνη μου την εκανα συντριβανι και αυτο γιατι η περιοχη εχει παρα πολλα βατραχια!!! εχουν την ταση να σκαβουν το χωμα και να το αδιαζουν ολο απο τις γλαστρες!!! με αποτελεσμα να μπουκονουν οι αντλιες και φιλτρα και το νερο να ειναι παντα καφε χρωματος!!!!! δε χερω τι μπορεις να κανεις; εχω ρωτησει πολους ειδικους αλλα..................... το μονο που ξερω και το εχω μαθει προσφατα ειναι γυρο απο την λιμνη ενα φρακτι οσο ποιο ψηλο μπορεις και να τεριαζει με ολο το σκηνικο!!! ριξε θειαφι γυρο και εξω απο το μικρο φραχτι και αλειψε περιμετρικα πανο στο φραχτι ρετσινι
Τους γυρίνους τους έβαλα εγώ.Θα φύγουν και δε νομίζω να ξανάρθουν.Αλλη μια φορά είχα βάλει και δεν ξανάδα άλλη χρονιά.
Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lans Εμφάνιση μηνυμάτων
Ειναι αυτο που λεω.
ν εχεις φαντασια και γνωσης...κανεις παπαδες.
φίλε μου,ιδιαίτερη γνώση δεν έχω,αλλά έχω θέλιση και ίντερνετ που κανει παπάδες...
-------------------------
Μα έκανα επέκταση ....δε φένεται;
__________________
Το καμάρι μου!

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mariand7 : 05-06-11 στις 21:08 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01965 seconds with 11 queries