Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 04-06-11, 10:38
Το avatar του χρήστη apostolis veroia
apostolis veroia Ο χρήστης apostolis veroia δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 25-10-2009
Περιοχή: veroia
Μηνύματα: 404
Προεπιλογή

και απο μενα ενα μπροβο!!!!!!!!!!!!! μου αρεσει παρα πολυ η οχθη σου!!! την εχεις κανει πολυ φυσικη και αυτο ειναι ενα πολυ καλο στοιχειο μιας λιμνης!!!!!
μου αρεσει παρα πολυ και η παλια αντλια νερου!!!! ειδα οτι το νουφαρο σου το εχεις σε μικρη γλαστρα ειναι πολυ καλυτερα να το βαλεις σε μια ποιο μεγαλη! οσο ποιο μεγαλη γλαστρα βαλεις τοσο ποιο μεγαλο και πλουσιο σε φυλλομα και λουλουδια θα ειναι!!!! να προσεχεις τη συκια γιατι ειναι ατιμο δεντρο βγαζει πολα πρακλαδια! οσο για τα βατρχια ειναι οντος ενα μεγαλο προβλημα!!! την πρωτη λιμνη μου την εκανα συντριβανι και αυτο γιατι η περιοχη εχει παρα πολλα βατραχια!!! εχουν την ταση να σκαβουν το χωμα και να το αδιαζουν ολο απο τις γλαστρες!!! με αποτελεσμα να μπουκονουν οι αντλιες και φιλτρα και το νερο να ειναι παντα καφε χρωματος!!!!! δε χερω τι μπορεις να κανεις; εχω ρωτησει πολους ειδικους αλλα..................... το μονο που ξερω και το εχω μαθει προσφατα ειναι γυρο απο την λιμνη ενα φρακτι οσο ποιο ψηλο μπορεις και να τεριαζει με ολο το σκηνικο!!! ριξε θειαφι γυρο και εξω απο το μικρο φραχτι και αλειψε περιμετρικα πανο στο φραχτι ρετσινι
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01415 seconds with 11 queries