Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #27  
Παλιά 04-06-11, 08:37
Το avatar του χρήστη lucy
lucy Ο χρήστης lucy δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 27-01-2007
Περιοχή: Δράμα
Μηνύματα: 1.993
Προεπιλογή

Μπράβο Μαρία!!! Πολύ όμορφη η λιμνούλα και σε πολύ ωραία θέση! Του χρόνου που θα "ωριμάσει" θα γίνει ακόμα ωραιότερη! Τώρα που έκανες την αρχή, περιμένουμε να δούμε κι άλλες ομορφιές!

...........

Και κάτι εκτός θέματος και προκαταβολικά ζητώ συγνώμη που θα ...κανιβαλίσω το θέμα... αλλά θα το κάνω!

Μαρία εγώ κι εσύ είμαστε οι γυναίκες-φαινόμενα που μπορούμε να κάνουμε πράγματα που μόνο άντρες τα μπορούν! Όλες οι άλλες οι ανίκανες-γυναίκες κάθονται και κοιτάνε και παρακαλάνε τους ικανούς-άντρες να τους φτιάξουν διάφορα πράγματα ...

... ναι ναι καλά καταλάβατε όλοι ... ειρωνεύομαι αν και δεν μου πάει η ειρωνεία και δεν μου αρέσει! Α ρε ν αρπάξω μια μαγκούρα και να δέρνω μια εβδομάδα ... γυναίκες και άντρες ...
τους άντρες που υποτιμούν συνέχεια τις γυναίκες ...
και τις γυναίκες που πιστεύουν ότι "δεν μπορούν" ...

Τι; σας κούρασα με τα "φεμινιστικά" μου; κι εγώ κουράστηκα με τα "σκουριασμένα ανατολίτικα" !!!

... και πιστέψτε με είναι πιο κουραστικό να σε υποτιμούν συνέχεια παρά να υποτιμάς εσύ τον άλλον!

Για να δούμε που θα πάει το θέμα!
__________________

«...όταν μια πόρτα στη ζωή κλείνει, μια άλλη ανοίγει. Ευτυχισμένος θα είναι ο άνθρωπος που δεν θα σταθεί να κλαίει μπροστά στην κλειστή πόρτα, αλλά θα ψάξει να βρει την ανοικτή και να ευτυχήσει
[B]Helen Keller

[
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01531 seconds with 11 queries