Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #26  
Παλιά 31-03-05, 03:59
Theo Ο χρήστης Theo δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 04-08-2004
Περιοχή: London
Μηνύματα: 182
Προεπιλογή

Τζαμπα πραμα
Μακαρι να μου τα ελεγε τοσο απλα και η ΟΑ οταν επικοινωνησα μαζι τους για το ιδιο θεμα.

Μια προειδοποιηση για οσους σκεφτοντε να παραγγειλουν απο coralfarm
Την πρωτη παραγγελεια που εκανα την καθυστερουσε ο James για 2 μηνες με διαφορες δικαιολογιες και παραμυθια. Αναγκαστικα να παω απο το σπιτι του για να παραλαβω την παραγγελεια και τα μισα δεν τα ειχε καν σε στοκ.
Εχει αρκετα καλα κοματια αλλα το αν θα ερθουν ποτε στα χερια σας ειναι αλλη ιστορια.

Για να καταλαβετε ακριβως για τι ειδος ανθρωπου μιλαμε, τον πληρωσα εξτρα για να ερθει στο σπιτι να παρει ακριβεις μετρησεις για το ενυδρειο που μου φτιαχνει και τελικα μου εφερε το stand 30εκ. πιο κοντο απ'οτι του ειπα(δεν χωρουσε καν το σκιμμερ LOL).
Του ζητησα 2 επιστροφες για παραπανω resilience(Ελληνικα??) και μου εβαλε 2 αντλιες στον ιδιο σωληνα που οχι μονο δεν εχει παραπανω resilience αλλα στην πραγματικοτητα εχει λιγοτερο resilience απ'οτι 1 αντλια σε εναν σωληνα(2 single points of failure). και προσπαθει να με πεισει οτι οι eheim 1262 εχουν nonreturn valves. ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ!!!!!!!!!!!!!!!!

Υπαρχουν και αλλοι που στελνουν Ελλαδα(μεχρι και καρχαριες ) που ειναι πολυ πιο σωστοι και αξιοπιστοι επαγγελματιες.
__________________
Work in progress
-------------------------------------------------
I can resist everything except temptation(Oscar Wilde)
-------------------------------------------------
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01421 seconds with 11 queries