Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #54  
Παλιά 28-06-10, 13:24
Το avatar του χρήστη in the pond
in the pond Ο χρήστης in the pond δεν είναι συνδεδεμένος
Γηραιοί του GAB
 
Εγγραφή: 24-05-2007
Περιοχή: ΚΥΠΡΟΣ
Μηνύματα: 3.198
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lucy Εμφάνιση μηνυμάτων
Δηλαδή αν ήθελες να την φτιάξεις όπως ... πρέπει (ή όπως θέλεις) τι άλλο θα έβαζες; πόσο καιρό θα την έφτιαχνες; πόσο θα σου κόστιζε;
Ααααααα!!! Αν κέρδιζε το λαχείο μου, λέμε τώρα.... θα μετέτρεπα ολόκληρο τον χώρο της λίμνης μου + κιόσκι + δέντρα σε ένα μεγάλο θερμοκήπιο, όπως βλέπουμε συχνά στους τροπικούς βοτανικούς κήπους, πολύ ψηλό καταρράκτη να πέφτει νερό από ψηλά, πουλιά, πεταλλούδες, πολύ μεγάλη λίμνη, ριθμιζόμενη θερμοκρασία... τί με βάζεις τώρα και εκτείθεμαι Λούση...?

Όμως, για να είμαστε ρεαλιστές, υπάρχουν εξειδικευμένα συστήματα/μηχανήματα για συγκεκριμένες δουλειές μέσα στη λίμνη, π.χ. μια συσκευή όζον...ή καλύτερα ένα Nexus 310... ή αποχλωροποιητής νερού, που κάποιοι την έχουν για τη λίμνη τους, ενώ στο σπίτι τους έχουν κανονικό νερό υδατοπρομήθειας... ή ακόμα σύστημα θέρμανσης της λίμνης για να κρατούμε χειμώνα-καλοκαίρι σταθερές θερμοκρασίες... ή ακόμα και μια σκούπα βυθού για δεξαμένες... πράγματα δηλαδή που θα προκαλούν ακόμα περισσότερο το γέλιο σου....

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από lucy Εμφάνιση μηνυμάτων
Το μόνο που θα έλειπε θα ήταν ένα γυάλινο δωμάτιο για να μπαίνεις μέσα και να ρεμβάζεις!!!
Ποιός σου είπε πως δεν γίνεται? Την τελευταία στιγμή το ακύρωσα!!! Θα το έκανα και αυτό σε διαμορφωμένο μικροσκοπικό δωματιάκι κάτω από το κιόσκι μου... Μεγάλο το κόστος όμως...ποιος ξέρει...ίσως την άλλη φορά!!!
__________________
Το air diffuser, είναι αεραντλία...

Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01486 seconds with 11 queries