Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #82  
Παλιά 25-08-11, 18:56
Το avatar του χρήστη aquahobby
aquahobby Ο χρήστης aquahobby δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 24-10-2010
Περιοχή: Mαρούσι
Μηνύματα: 481
Προεπιλογή

για gudjonsen δυσκολο μιας και ειναι μες τη ζωηραδα το σκυλι οποτε ατυχες το ονομα.Για cisse αλλα αν τον εβρισκα περσι οχι φετος

Λοιπον με το σκυλι ειναι οπως τα λεγατε.Φαινεται σιγα σιγα να μαθαινει ο ενας τον αλλον,αρχιζει και μ ακουει περισσοτερο μπορω πια και του βαζω σταγονες στο αυτι λογω οτιτιδας χωρις να αντιδραει
Του εχω βαλει τις φωνες δυο τρεις φορες που εχει κανει μ@λ@κιες και μαλλον εχει καταλαβει οτι εγω ειμαι το αφεντικο.
Πχ αντιδρουσε οταν το εβγαζα μπαλκονι τωρα πια τον φωναζω και τις περισσοτερες φορες το κανει μονος του
Εχω προβλημα με το φαγητο ακομα γιατι εχω μια την δικια μου μια τη μανα μου μια τον εναν μια τον αλλον που του ριχνουν φαγητο οποτε το βλεπουν και ετσι την ξηρα τροφη την τιμαει ελαχιστα.
Καποιες φορες δεν φαινεται να θελει τα χαδια μου,δηλαδη παει και αραζει μονος του, αλλα φανταζομαι αυτο ειναι φυσιολογικο.
Τωρα τον εχω εξοχη και εχει πολυ περισσοτερο χωρο...Βεβαια εχει ζωηρεψει πολυ και οταν βλεπει γατα μπορει να γαβγιζει αρκετη ωρα
Στην αθηνα που θα γυρισω κυριακη πρεπει να κανω κατι γιατι εχω και περιεργους γειτονες.τωρα τι θα κανω δεν ξερω.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01296 seconds with 11 queries