Θέμα: reef tank junior
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #489  
Παλιά 05-05-17, 17:04
Το avatar του χρήστη golf4470
golf4470 Ο χρήστης golf4470 δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 10-09-2007
Περιοχή: ΑΙΓΑΛΕΩ
Μηνύματα: 1.471
Αποστολή μηνύματος μέσω Yahoo στον/στην golf4470
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από voas Εμφάνιση μηνυμάτων
Σας Ευχαριστω για τα καλα σας λόγια και επι της ευκαιρίας θέλω να σας αναφέρω την εξέλιξη της πεταλούδας!

Κάνοντας λοιπόν την δεύτερη απόπειρα μου στο συγκεκριμένο ζωντανό,λαμβάνοντας υπόψην όλες τις δυσκολίες που εχει η διατηρήσει της και ενώ ειχε αρχίσει και έτρωγε κανονικά,μεσα σε εναν ύφαλο χωρις κανενα αλλο τανκ,το προηγούμενο σαββατο είχαν ερθει ο Δημήτρης και ο Γιώργος και φτιάχναμε το φωτιστικο,σε κάποια φαση λέμε να έρθουμε να δούμε το ενυδρείο αυτο που ειναι στο υπνοδωμάτιο,ταΐζω την πεταλούδα και σπλιταρει live η ανεμώνη και πετάγεται προς τα πανω,χώνω χέρι την βράζω μαζι με μια αλλη και τις παω στο σαμπ!

Την Κυριακή γυρνώντας απο την δουλεια βλέπω την πεταλούδα,ενώ δεν ειχε ικ που πατάει για πλάκα ( μονο που την κοιτάς ) να πλαγιάσει στην cleaner και να ζητάει συμβιωτικότητα,κάνοντας μερικώς και Οχι με πολύ όρεξη η γαρίδα δουλεια!

Την επόμενη η πεταλούδα ειχε λουφάξει ανάμεσα σε βράχο όπου και μας άφησε χρόνους!

Κρίμα για το ζωντανό,έχοντας την συνείδηση μου καθαρή οτι οι συνθήκες διαβίωσης ειναι άρτιες,ολα τα αλλα ειναι περιττά και δεν αλλάζουν!


Κρίμα Νίκο κ ήταν τόσο ωραία κ δραστήρια
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01330 seconds with 11 queries