Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #80  
Παλιά 22-04-09, 21:44
Το avatar του χρήστη POURITANOS
POURITANOS Ο χρήστης POURITANOS δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 08-07-2007
Περιοχή: ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Μηνύματα: 780
Προεπιλογή

Φίλε μου exetlaios επειδή Εγώ προσωπικά βαρέθηκα να προσπαθώ να αναλύσω το κάθε τι και κάποιοι να λένε κάτι στο ντούκου και να …… θα μπαίνω στη κατηγορία σαν επισκέπτης κύριος και θα μιλάω μονό για τα δικά μου θέματα όταν με το καλό γίνει η λίμνη μου.
Άντε να λέω και κανένα σχόλιο η παρατήρηση με κανένα φίλο που έχω το θάρρος.

Φυσικά στο θέμα του diyφίλτρου όταν θα υπάρξει ολοκλήρωση θα παρουσιαστή λόγω του ότι σέβομαι τους φίλους και έταξα να το κάνω.

Μέχρι “χτες” όλα ήταν μια χαρά και υπήρχε και ηρεμία στην κατηγορία και συζητήσεις και διαφωνίες και απόψεις πολλές έμπαιναν στο τραπέζι με ηρεμία . Μετά από κάτι παρεμβάσεις άρχισε το ματς .
Διαλύοντας όλο αυτό το κλίμα .

Καλή επιτυχία σου εύχομαι με τα χαρμάνια σου. Ελπίζω να κάνει καλό Κάιρο μονό να μπορέσεις να τα ρίξεις.
Περιμένουμε φωτο να κλέψουμε και εμείς καμιά ιδέα από σένα

Και Εγώ θεωρώ ότι όλα αυτά είναι λάθος και που γίνονται και λέγονται απλά κάποιος πρέπει να τα πει.
Ούτε Εγώ θεωρό ότι είμαι αρμόδιος η υπεύθυνος απλά σαν μέλος αυτής της γειτονιάς(κατηγορίας) προσπαθώ όσο μπορώ να την προστατεύσω τώρα λάθος σωστό τι να πω!!! ίσως την έχω δει και βασιλικότερος του βασιλέως η ίσος απλά δε μπορώ να ακούω πράματα και θάματα χωρίς τεκμήρια η κάποιο λογικό τρόπο σκέψεις.

__________________
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01463 seconds with 11 queries