Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #28  
Παλιά 04-09-03, 23:13
Το avatar του χρήστη batza
batza Ο χρήστης batza δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 22-12-2002
Περιοχή: corfu
Μηνύματα: 172
Προεπιλογή ΜΑΚΡΟΒΟΥΤΙΑ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΠΑΓΑΛΟΨΑΡΟΔΥΣΚΟΥΣ

ΤΣΟΥΠ ΜΕΣΑ ΑΓΟΝΙΑ ΓΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΣΟΚ, ΣΚΙΝΕΣ ΡΟΚ, ΝΕΚΡΟΖΟΝΤΑΝΟΙ ΣΤΟ ΚΙΤΑΡΟ,ΦΟΤΟΓΡΑΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΠΑΠΑΓΑΛΟΨΑΡΟΔΥΣΚΟΥΣ . Μεταφραση, τα υβριδιακια ψαρομενα κανουν αναγνοριση του περιβαλοντος, η θερμοκρασια δεν τα πτοει διοτη στο κουβαδακι τοση ωρα που περιμεναν εκανε περισοτερη ζεστη . Οι δυσκοι σιρικνοθικαν σε μια γονια του ενυδρειου , εξαντλιμενοι απο την μεγαλη προσπαθια να φτασουν οσ εκι, το εριξαν στον ιπνο . Τα παπαγαλοψαρα αρχισαν τις αναγνοριστικες πτισεις. Οι καρδιναλιοι αρχισαν να τσαμπουκαλεβοντε , ενταξι πλακα εκανα. Απλα δεν μπορουσαν να φανταστουν τι τους περιμενε και σινεχιζαν τις πεχνιδιαρικες βολτουλες τους. Δεν σας ειπα κατι συμαντικο τοση ωρα, τα ιβριδιακια ηταν απο δυο γενες, με διαφορα μεταξιτους δυο μινον. Η ιλικια τους ηταν εναμισι ετον, πλιρος ανεπτιγμενα. Ο αριθμοστους 11 τα 8 αρσενικα. Τρομερα ζοιρα,λεμαργα και παρα μα παρα πολυ τσαμπουκαδες . Τα λεπτα κιλουσαν και τα ιβριδιακια ολο και ξεψαροναν. ΚΑΛΑ Ε ΦΟΒΕΡΑ ΨΑΡΙΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΠΙΒΙΟΣΟΥΝΕ , κι εγω το ελπιζω, η θερμοκρασια ειναι πολυ υψιλη , ΠΟΙΑ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ, ΦΟΒΑΜΕ ΟΤΙ ΘΑ , ααααα καταλαβα θα σκασουν απο το πολυ φαι αυτο θελεις να πεις, ΠΟΙΟ ΦΑΙ ΘΑ ΠΡΟΛΑΒΟΥΝ ΝΑ ΦΑΝΕ ΚΑΜΙΑ ΜΠΟΥΚΙΑ ΠΡΗΝ ΚΑΤΑΣΠΑΡΑΧΤΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΙΣΚΟΥΣ, , ενταξι πλακα εκανα παλι, απο τα παπαγαλοψαρα ειπε, τι μου λες λες να συμβει κατι τετιο , ΠΟΛΥ ΤΟ ΦΟΒΑΜΕ , ο θεος βοιθος, να πιγενω τορα, θα περασω αυριο να δω τι εγινε, ΕΝΤΑΞΙ, ΚΑΙ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, ελπιζω να εχεις την ιδια αποψη και αυριο, ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΚΑΛΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!.Μετα απο τρεις ημερες, ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΙΜΑ ΘΑ ΠΑΡΑΜΙΝΕΙ ΚΛΙΣΤΟ ΛΟΓΟ ΠΕΝΘΟΥΣ , το γνοστο χιουμορ ξερετε. Κιταζω στη βιτρινα το ενυδρειο στη θεση του, κιταζω ποιο προσεκτικα ομος δεν βλεπω καμια αφρικανικη σιλουετα, παρα μονο κατι παπαγαλοψαρα και κατι δυσκους κοντο κουρεμενοι σαν νεοσιλεκτοι, τι διαολο σιμβενει . Για και χαρα σου αγαπιτε μαγαζατορα, ΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!! ΚΑΛΟΣΤΟΝ ΠΥΟ ΕΙΣΟΥΝΑ ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΦΙΣΕΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΤΙΛΕΦΟΝΟ ΝΑ ΣΕ ΒΡΩ, τρελος ειμε, τι εγινε που πιγαν τα ψαρακια μου τα εφαγαν οι δυσκοι, ΟΧΙ ΟΙ ΚΑΡΔΙΝΑΛΙΟΙ, ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ ΤΗΝ ΑΛΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΙΡΘΑ ΣΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΒΡΙΚΑ ΤΟ ΕΝΙΔΡΙΟ ΣΕ ΕΜΠΟΛΕΜΟ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, διλαδι , ΤΡΕΙΣ ΔΥΣΚΟΙ ΕΤΙΜΟΘΑΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΛΟΙ ΔΥΟ ΣΤΗΝ ΕΠΙΦΑΝΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΝ ΝΑ ΒΓΟΥΝ ΕΞΟ, ΤΑ ΠΑΠΑΓΑΛΟΨΑΡΑ ΣΕ ΜΙΑ ΓΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑΣΟΥ ΤΡΙΓΙΡΝΟΥΣΑΝ ΝΕΥΡΙΚΑ ΚΑΙ ΧΤΙΠΟΥΣΑΝ, και οι καρδιναλιοι , ΠΟΙΟΙ ΚΑΡΔΙΝΑΛΙΟΙ , ΑΜΑΝ ΟΙ ΚΑΡΔΙΝΑΛΙΟΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΡΔΙΝΑΛΙΟΙ ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΤΟΙ ΚΑΡΔΙΝΑΛΙΟΥΣ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΣ , ενταξι ιρεμισε, μπορεις να μου πεις τι εκανες με τα δικα μου , ΤΑ ΔΙΚΑΣΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ, ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΣΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΕΤΙΜΑΣΕΙ ΤΗΝ ΕΙΜΕΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΕΦΕΡΕΣ , α μαλιστα παω να τους πω μια καλιμερα , .Το μεγαλιτερο μερος της ηστοριας ειναι αλιθινο, πιστεψτεμε
__________________
African Master
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,02012 seconds with 11 queries