Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #37  
Παλιά 19-08-07, 23:51
ΖΩΟΦΙΛΙΑ Αγ.Στεφάνου Ο χρήστης ΖΩΟΦΙΛΙΑ Αγ.Στεφάνου δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 07-01-2007
Περιοχή: Aγ. Στέφανος
Μηνύματα: 192
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από jimfytakis Εμφάνιση μηνυμάτων
Πολυ εκταση δινουμε.Αυτο ειναι αληθεια.Υποστηρικτες υπαρχουν.Ανηκω ξεκαθαρα σε αυτους γιατι επεσα και γω θυμα "παρακμιακου πετ σοπ της γειτονιας"....ολα για τους μικρους μας φιλους......Τριχες κατσαρες και γκαπυ με νεον.......Αλλα ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΠΕΤ ΣΟΠ ΕΤΣΙ.Προφανως για αυτο που μιλησε ο Σταυρος ηταν ετσι.Πετ σοπ σε επαρχια,εισαγωγη μια φορα το χρονο κτλ κτλ...Τωρα για ανακριβειες ψεματα,γιατι να το κανει?Βγαζει κερδος?Να προβληθει?Γιατι?Τωρα αν ανοιξει τη Grigoriou_Discus Farm η την DISCUS FARM A.E. και ανοιξει και πετ σοπ αυτο αλλο.Θα μπορουσα να πω δυσφημιση.Και οπως ξαναειπα ανα πασα στιγμη το ζητημα μπορει να ψαχτει απο κοντα.Τελος ο Yannis59 προσεγγισε πολυ καλα το θεμα λεγοντας "πως θα φαινοταν αν μια μερα ερχοταν ο πατερας χωρις ψωμι" και σωστα ειπε ο Αντρεας "οσο περισσοτερους διωχνεις τοσο πιο πολλοι ερχονται".
Ρε τζιμάκο... γιατί αγόρι μου το κάνεις αυτό; Δεν αναφέρθηκε κανείς σε υποστηρικτές της άποψης ότι υπάρχουν κακοί επαγγελματίες στο χώρο... Δεν χρειάζεται υποστηρικτές το θέμα, απλά γιατί ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΨΗ... είναι ΓΕΓΟΝΟΣ.
Αναφέρθηκε η λέξη υποστηρικτές για τον Σταύρο που πιστεύουν ότι αυτά που λέει για ένα μαγαζί, είναι αληθή.
Και σε ρωτάω... Διάβασες αυτά που έγραψε ο Σταύρος;;;
Σου φάνηκαν αληθή;;;
Το γιατί το έκανε ο Σταύρος δε θα το κρίνω εγώ... Διάβασε τα Thread του και βγάλε μόνος σου συμπεράσματα. Εγώ απλά λέω πως όποιος πιστεύει ότι μπορεί να ισχύουν όλα όσα είπε, απλά δεν τα διάβασε... ή έχει τα ίδια μυαλά με αυτόν!
__________________
Λ.Μαραθώνος 45, Άνοιξη Αττικής.
Ωράριο 08:30-21:00, Σάββατο 08:30-18:00
Τηλ. 210-8004504, 6972 420813
Ανδρέας.
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01479 seconds with 11 queries