Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #7  
Παλιά 30-09-09, 18:51
Το avatar του χρήστη aquarius
aquarius Ο χρήστης aquarius δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 30-05-2007
Περιοχή: ΑΘΗΝΑ
Μηνύματα: 78
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από sifnos Εμφάνιση μηνυμάτων
σε βλεπω πολυ θερμο(νομιζα πως τα εισαγεις) και ψαχνομαι για κατι τετοιο. Εβλεπα προς ΙΚS αλλα μου ειπε ο Κωστ να περιμενω να τσεκαρει κατι μαλλον καλυτερο.για πες μας την εμεπειρια σου επι του θεματος?τι μπορει να κανει ακι πως δουλευει σε σενα?
Το έχω σκεφτεί για την αντιπροσωπεία, γιατί το μυστικό ενός πετυχημένου επιχειρηματία είναι να πιστεύει στο προϊόν που πουλάει και γώ το πιστεύω το Profilux. Από την άλλη όμως, είμαι ευχαριστημένος με όσα έχω (όχι πολλά, τα βασικά... και χρωστώ και στις τράπεζες! ) και δε θέλω να μπλέξω τη δουλειά με το χόμπυ... Όπως έλεγαν οι αρχαίοι ημών πρόγονοι: "Oύκ έν τώ πολλώ τό εύ..."

Αν θές να πάρεις μιά γενική ιδέα του τι κάνει το Profilux, μπορείς να δείς το site της GHL στο link που υπάρχει στη πρώτη δημοσίευση αυτού του νήματος. Το πώς είναι σεταρισμένο σε μένα και τι κάνει θα το αναλύσω με τη πρώτη ευκαιρία καθότι αυτή τη στιγμή δεν έχω το χρόνο.
Πάντως, αν έχεις συγκεκριμμένες απορίες-ερωτήσεις, ευχαρίστως να σου απαντήσω, αν γνωρίζω. Εξάλλου, γιαυτό δημιούργηθηκε αυτό το θέμα...
__________________
Reefkeeping : Το Άλας της Ζωής...
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01302 seconds with 11 queries