Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 10-08-09, 01:57
Το avatar του χρήστη delta66
delta66 Ο χρήστης delta66 δεν είναι συνδεδεμένος
Professor
 
Εγγραφή: 29-09-2007
Περιοχή: Αθηνα
Μηνύματα: 19.360
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dragonld Εμφάνιση μηνυμάτων
Σε ευχαριστω πολυ φιλε μου,αλλα θα με βοηθουσες περισοτερο αν ολο αυτο το κατεβατο μιλουσε για τα φιλτρα sump και απαντουσε στις ερωτησεις μου...
Αν δεν καταλαβες, εμμεσα σου δινω απαντηση οτι το σωστο φιλτραρισμα του νερου για τα pangasius γινεται εδω : mekong
Ειναι δικαιωμα σου φυσικα (μεχρι να ιδρυθει αστυνομια ζωων και στην ελλαδα) να κανεις οτι θελεις στα ψαρια.
Δυσκολα θα βρεις βοηθεια ομως, εχωντας προδωσει τους σκοπους σου.
-------------------------
Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από dragonld Εμφάνιση μηνυμάτων
... Ακομα και αν οπως το λες,το ψαρι καποια στιγμη να ψωφισει,τουλαχιστον θα του εχω δωσει μια παραταση ζωης 8-10 χρονων,απο το να εμενε στο petshop στα 40 λιτρα h' να ζουσε για 1 χρονο σε 50-100 λιτρα καποιου αλλου...

Ειναι μεγαλο καλο αυτο που κανεις.
Δινεις στο ψαρι μερικα χρονια ακομα ταλαιπωριας, αδειαζεις μια θεση σε ενα ενυδρειο πετσοπαδικου για να ερθει το επομενο δυστυχο Pangasius και ταυτοχρονα ζουν και μερικες οικογενειες απο τα εσοδα του εμποριου αυτου
__________________
O delta66 δεν εχει καμια σχεση με επαγγελματα που αφορουν το ενυδρειο και δεν εξαρταται απο σπονσορες, επαγγελματιες και διαφημισεις.
Γραφει ελευθερα και ανεπηρεαστα την αποψη του και ευχαριστει το GAB που του δινει αυτη τη δυνατοτητα.

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη delta66 : 10-08-09 στις 01:57 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01440 seconds with 11 queries