Θέμα: τι ειναι?
Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #29  
Παλιά 20-12-09, 02:19
Το avatar του χρήστη dimitris vas
dimitris vas Ο χρήστης dimitris vas δεν είναι συνδεδεμένος
Member
 
Εγγραφή: 17-09-2008
Περιοχή: thesnikh
Μηνύματα: 203
Προεπιλογή

Νομιζω ο καθενας μπορει να βγαλει τα συμπερασματα του διαβαζοντας τα παραπανω κ το αντιστοιχο θεμα του πανου καθως κ το αλλο για το βιοτοπικο ελλαδας.δεν χρειαζεται να πω κατι αλλο.
επισης εγω δεν ειπα οτι θελω να τα υβριδισω ουτε καν ηξερα οτι μπορει να συμβει εσεις ,μου το γραψατε.εγω ρωτουσα απλα για να κανω ενα κοινωνικο κ να μη τα χω μονα τους.το σχολιο με την ιντριγκα ηταν χιουμοριστικο γι αυτο εβαλα και αυτη τη φατσα που κλεινει το ματι κ γελαει..αυτη την κιτρινη...
-------------------------
φιλε γιωργο δεν ειναι ειδος υπο εξαφανιση για να τα αναπαραγω και να τα απελευθερωσω υπαρχουν χιλιαδες εκει και μαλιστα εδω και παρα πολλα χρονια..σιγουρα παντως ειναι λιγοτερο σπανια απ τα εξωτικα που εχουμε ολοι οι υπολοιποι (κ εσυ φανταζομαι) στα ενυδρεια μας τα οποια οσο και να τα φροντιζουμε ουτε ποταμια ειναι ουτε λιμνες..οποτε ας μην υπερβαλουμε..
-------------------------
γιαννακη το ξαναεγραψα πιο πανω...ζητησα απλα βοηθεια για την ΟΝΟΜΑΣΙΑ ΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ για να το ψαξω.μετα εκανα αυτο που λεμε αναζητηση ΔΙΑΒΑΣΑ και μετα ρωτησα αν παει με γκαππυ γιατι απ αυτα που διαβασα με βαση τις απαιτησεις πιστεψα οτι παει..μου ειπατε για την επιθετικοτητα και το δεχτηκα αυτο ειναι ολο.δεν ειπα να ψαξει κανεις για μενα.
τελος αν δεις το βιοτοπο που ζουν και κανεις εκει μετρησεις νομιζω οτι εισαι καλυμμενος για τις απαιτησεις τους απλα ηθελα να μαι σιγουρος..αυτα

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimitris vas : 20-12-09 στις 02:19 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01494 seconds with 11 queries