Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #16  
Παλιά 17-11-10, 23:53
Το avatar του χρήστη Crazy_Beaver
Crazy_Beaver Ο χρήστης Crazy_Beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-07-2010
Περιοχή: Δάφνη
Μηνύματα: 747
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από thanasisg Εμφάνιση μηνυμάτων
Το έπιπλο σου ήρθε κουτί!! Ούτε παραγγελία να είχες την γωνία Ο διακόπτης στον τοίχο δεν θα σου δημιουργήσει πρόβλημα? Λογικά θα τον κρύψει το ενυδρείο.

Επειδή τώρα που μπήκε το έπιπλο φάνηκε και πόσο παράγωνο είναι το σπίτι δεν θα μου δημιουργήσει πρόβλημα! Το έχω κολήσει στον άλλο τοίχο της γωνίας να μην κάνει μπαμ.

Χωρίς να έχω προσωπική εμπειρία η Tropical Marine θεωρείται από τις καλές.

Ε πως να μην είναι με αυτές τις τιμές.Είχα ζαλιστεί με αυτά που έσκασα για το ενυδρελιο είδα και 11,5 ευρώ τα 4 κιλά και αποτελεώθηκα.

Για τα λοιπά δεν μπορώ να βοηθήσω!! Και εγώ προσπαθώ να μάθω - σκοπεύω το επόμενο ενυδρείο αν είναι με κιχλίδες.

Καλή επιτυχία ευχομαι!

Και μια ερώτηση: οι τιμές του WI στο ιντερνετ έχουν διαφορά από τις τιμές στο μαγαζί?

Νομίζω είναι ίδιες
Πάντως σε γενικές γραμμές το water in έχει αρκετά ακριβές τιμές οι οποίες βέβαι κάπως αντισταθμίζοντα με την προσφορά.Οπότε έρχεται κάπως έτερον εκάτερον
-------------------------
Μπορεί να μου πεί κάποιος τι υλικά φίλτρανσης θα πρέπει να αγοράσω για το κάθε φίλτρο; Νομίζω έχω καταλήξει σε 2 sun sun 1000αρια συν το εσωτερικό για το trigon και σε ένα sun sun 1000αρι για το 100αρι!Έχω ακούσει ότι στο πρώτο καλάθι αφήνουν το υπάρχουν σφουγκάρι.Στο απο πάνω βάζουν μηχανικό μακαρόνι και στα άλλα 2 βιολογικό μακαρόνι και από πάνο υαλοβάμβακα. Έχω καταλάβει καλά;Θα ήθελα να μιλήσουμε σε ποσσότητες από κάθε υλικό. Ακόμα θα ήθελα προτάσεις σε τεστ και τροφές!Ευχαριστώ!
--------------------------
Ακόμα γνωρίζει κανείς αν τα Labidochromis Sp. "mbamba μπορούν να μπουν μαζί με τα yelow και αν ναι σε αυτόν τον συνδιασμό θα μπορούσε να μπέι ακόμα ένα χαρέμι πχ acei white tail ας πουμε;

Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Crazy_Beaver : 17-11-10 στις 23:53 Αιτία: Automerged Doublepost
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01562 seconds with 11 queries