Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #13  
Παλιά 15-11-10, 22:28
Το avatar του χρήστη Crazy_Beaver
Crazy_Beaver Ο χρήστης Crazy_Beaver δεν είναι συνδεδεμένος
Senior Member
 
Εγγραφή: 22-07-2010
Περιοχή: Δάφνη
Μηνύματα: 747
Προεπιλογή

Καλησπέρα συμφορουμήτες . Η πορεία έχει ως εξής.Το προτζεκτ με το φίλτρο άμμου μάλλον εγκαταλείπεται γιατί έχω αρκετές δυσκολίες στο να συγκεντρώσω τα υλικά. Θα πέξω με κάποιο κυκλοφορητή αν έχω κάποιο θέμα!!

Από το κτήμα μάζεψα ένα τελάρο πέτρες (πρέπει να είναι γύρο στα 50 κιλά πέτρα) διάφορα μεγέθη και θα ακολουθήσουν άλλα 3.Αν χρειαστεί και περισσότερες.Έκανα το τεστ με το ακουαφόρτε και είναι ασβεστολιθηκές και νομίζω με λίγη φαντασία και την βοήθεια της άλγης θα το κάνουμε το βιοτοπικό!!! Βάζω ένα δείγμα πιο κάτω να μου πείτε την γνώμη σας. Αύριο αν βρώ χρόνο θα μπεί η παραγκελία για το trigon.Λέω να το πάρω από την κηφησιά για να επωφεληθώ τις προσφοράς.Αν γνωρίζεται καμια καλύτερη περίπτωσση θα το εκτιμίσω.

Το μικρό καθαρίστηκε αλλά δεν είμαι τελείως ευχαριστημένος με το αποτέλεσμα(έμειναν πολλά στίγματα πάνω από άλατα )αργησα να το στεγνώσω? ΄Τωρα δουλέυω σε κάτι μετατροπές στο έπιπλο που θα τις παρουσιάσω αργότερα αλλά γενικά πάμε με αργά βήματα γιατι με δουλεία τις καθημερινές και ελιές το ΣΚ είμαι ζόμπι!!!

Τέλος θα ήθελα την βοήθειά σας για την ψαροσύνθεση του trigon!!!Έχω δεί άπειρες συνθέσεις και έχω ένα σχέδιο στο μυαλλό μου αλλά η γνώμη σας πάντα μετράει πρίν αρχίσω το ψάξιμο!!!


Νομίζω δεν ξέχασα κάτι, τα σχόλια σας πολύτιμα όποτε κάντε τα για όλα!!!
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Εικόνα099.jpg
Εμφανίσεις:  441
Μέγεθος:  24,6 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Εικόνα100.jpg
Εμφανίσεις:  390
Μέγεθος:  25,9 KB   Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  Εικόνα101.jpg
Εμφανίσεις:  427
Μέγεθος:  23,4 KB  
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01841 seconds with 12 queries