Εμφάνιση ενός μόνο μηνύματος
  #15  
Παλιά 10-03-14, 22:52
Το avatar του χρήστη skia
skia Ο χρήστης skia δεν είναι συνδεδεμένος
Junior Member
 
Εγγραφή: 07-03-2014
Περιοχή: Ν.Θεσσαλονίκης
Μηνύματα: 12
Προεπιλογή

Παράθεση:
Αρχική Δημοσίευση από platy Εμφάνιση μηνυμάτων
πρόσεχε τις αναερόβιες περιοχές που εχουν σχηματιστεί μεσα στην αμμο σου...παρε ενα καλαμάκι ξυλινο απο σουβλάκι και αρχισε να τρυπας την αμμο,να φυγουν οι φυσαλίδες,γιατι αργότερα θα δημιουργήσουν θεμα στα ψάρια σου...κατα τα αλλα πολύ καλός...

Τις είδα και εγώ αυτές τις περιοχές που λες. Οι περισσότερες εξαφανίστηκαν μόνες τους. Θα ακολουθήσω την συμβουλή σου για τις υπόλοιπες. Να 'σαι καλά.

για την διακόσμηση-/ψαροσυνθεση στα ειπαν ήδη...

θα ειναι καλύτερο για όλους σας,και για σένα,να ξεκινήσεις με σωστές βάσεις και τα παιδιά,εξηγώντας απλα τι και πώς,και θα αρχίσετε να το χαίρεστε ολοι,όχι μονο σαν ''διακοσμητικό
Ο ένας λόγος που έκανα την παρουσίαση ήταν να βοηθήσω άλλους που ψάχνουν πώς να κατασκευάσουν το ενυδρείο τους, με λεπτομέρειες σε ένα ολοκληρωμένο οδηγό. Τουλάχιστον κατασκευαστικά μέχρι στιγμής όλα ΟΚ!
Ο άλλος λόγος για να πάρω ιδέες για ψαροσύνθεση και ίσως πράγματα που δεν γνωρίζω ή δεν έχω κάνει καλά. Άν και έχω περάσει ώρες πολλές διαβάζοντας σε διάφορα sites ελληνικά και ξένα, βλέποντας βίντεο κσι εικόνες, σίγουρα υπάρχουν πολλά ακόμη να μάθω.
Τώρα για την διακόσμηση, είπαμε... γούστο με γούστο σίγουρα διαφέρει.
Θέλω να πιστεύω πως βοήθησα και βοηθήθηκα.
Το δεύτερο σίγουρα!
__________________
alex
Απάντηση με παράθεση
 
Page generated in 0,01776 seconds with 11 queries